emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

О! Якийсь дивний самозванець намалювався! Справжнй дурдом...

Чорт забирай.
У тексті зрадницького плану "примирення в Україні" без жодної згадки про російську окупацію сказано, що він розроблявся...
за участі представника РНБО України.
Нагадаю, це той самий план, який журналісти ЛБ охрестили "12 ножів у спину революції" (https://bit.ly/2StbA9m), який засудили в США (https://bit.ly/37tfeo7) і нашому МЗС (https://bit.ly/2OWsgnt), і який зрештою прибрали з сайту Мюнхенської конференції (https://bit.ly/2HpUMcZ).
Серед підписантів плану, зазначених наприкінці документу (https://bit.ly/2SJCGIh), є такий собі Олексій Семеній. І річ не в тім, що пан Олексій є директором такого собі Інституту глобальних трансформацій (https://bit.ly/2OTFHok), а в тому, що він там підписався як "Oleksiy Semeniy, National Security and Defense Council, Ukraine".
Гадаю, щонайменше тут потрібні пояснення від РНБО. І якщо це самозванство з боку пана Семенія - то не менше як (1) офіційна заява-дісклеймер, (2) належні правові кроки проти самозванця-афериста, та (3) пояснення того, як пану Семенію вдалося видати себе за представника РНБО у цьому непересічному міжнародному товаристві. Якщо ж ні того, ні того з боку РНБО не буде - доведеться зробити висновок, що РНБО в курсі та мовчки схвалює цю зрадницьку ініціативу.
Хай там як, зондаж українського суспільства на предмет того, наскільки воно стерпить заштовхування його назад у російське стійло, йде повним ходом, за активної участі частини західного політикуму.
І добре, що лише частини.
Наразі.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments