emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сьогодні з Мюнхена

Хто ще не зрозумів, вчора у Мюнхені була спроба просунути план другої «Мюнхенської змови». Цинічно, бо цього року 75 річниця завершення Другої світової війни. Так звані «12 кроків для миру в Україні» ― це план того, як вивести Росію з-під санкцій і змусити Україну капітулювати. Наприклад 12 пункт цього папірця, змушував нас переписати власну історію, культуру, ідентичність під диктовку Росії. Це план, виконання якого фактично призвело б до повної втрати Україною суверенітету,перетворення нас на провінцію Російської імперії.

Завдяки реакції частини нашої делегації і авторитету Петра Порошенка, цей план зник з офіційного сайту Мюнхенського саміту, а організатори конференції від нього відхрестилися.

Ми вдячні усім нашим міжнародним друзям, які послідовно займають проукраїнську позицію на всіх міжнародних майданчиках. Зокрема, міністру закордонних справ Литви Лінасу Лінкявічусу, з яким я зараз на фото. Проросійські сили все активніше намагаються протиснути свою повістку, але ми все ще маємо значну підтримку і готові боротися.

Важливо, щоб сьогодні Зеленський у своєму виступі, який буде буквально через годину, згадав і засудив цю спробу «Мюнхенської змови». Це прямий плювок в обличчя особисто йому і всій Україні. Сподіваюсь, що для нього поява цих «12 кроків» теж була неприємним сюрпризом. В іншому разі, складається дуже небезпечна картина з недавніх подій і кадрових призначень, яка дуже і дуже насторожує.

Subscribe

 • Що врешті решт маємо?

  Mason Lemberg 3 мин. · Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти…

 • Націоналісти

  Валерій Прозапас 3 мин. · От ви дарма такі злі та знущаєтесь з члена "Свободи", який продав…

 • Як давно ми в Європі. Леся Українка.

  Людмила Дженжера 21 ч. · Про що ми можливо не знаємо, тримаючи в руках купюру у двісті гривень. На аверсі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments