emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сьогодні з Мюнхена

Хто ще не зрозумів, вчора у Мюнхені була спроба просунути план другої «Мюнхенської змови». Цинічно, бо цього року 75 річниця завершення Другої світової війни. Так звані «12 кроків для миру в Україні» ― це план того, як вивести Росію з-під санкцій і змусити Україну капітулювати. Наприклад 12 пункт цього папірця, змушував нас переписати власну історію, культуру, ідентичність під диктовку Росії. Це план, виконання якого фактично призвело б до повної втрати Україною суверенітету,перетворення нас на провінцію Російської імперії.

Завдяки реакції частини нашої делегації і авторитету Петра Порошенка, цей план зник з офіційного сайту Мюнхенського саміту, а організатори конференції від нього відхрестилися.

Ми вдячні усім нашим міжнародним друзям, які послідовно займають проукраїнську позицію на всіх міжнародних майданчиках. Зокрема, міністру закордонних справ Литви Лінасу Лінкявічусу, з яким я зараз на фото. Проросійські сили все активніше намагаються протиснути свою повістку, але ми все ще маємо значну підтримку і готові боротися.

Важливо, щоб сьогодні Зеленський у своєму виступі, який буде буквально через годину, згадав і засудив цю спробу «Мюнхенської змови». Це прямий плювок в обличчя особисто йому і всій Україні. Сподіваюсь, що для нього поява цих «12 кроків» теж була неприємним сюрпризом. В іншому разі, складається дуже небезпечна картина з недавніх подій і кадрових призначень, яка дуже і дуже насторожує.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments