emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чи буде прозріння?

Я, як і раніше, не маю відповіді на питання, чи може Порошенко подолати свій антирейтинг і повернутися до влади. Більше того, абсолютно переконаний, що всі, хто вважають, що знають відповідь на це питання, обманюють себе, видаючи бажане за дійсне.
Однак, можу підкинути один серйозний аргумент адептам «другого пришестя» Петра Олексійовича. І він полягає в неймовірній тупості нової влади.

Співставте два факти.
Перший - безпрецедентні і ганебні зусилля Єрмака, щоб не допустити Порошенка на Мюнхенську конференцію (де він став не просто бажаним гостем, а, заслужено і закономірно, найвпливовішим представником України).
Другий - абсолютно зрадницький і згубний план «12 кроків».
Додайте до цього наступні події із оприлюдненням його на сайті, потім таємничим зникненням, згодом - новою появою, але вже із примітками про «спірність» тощо. Будь-хто розуміє, що цю війну проти здачі українських інтересів повів (і доволі успішно) Порошенко.
Навіть попри мою вкрай невисоку оцінку розумових здібностей людей, які голосували за Зеленського, я не можу не відзначити, що певне прозріння в них настає (правда, повільніше, ніж нам би хотілося). Відповідно, з’являються сумніви, чи вірну ставку вони зробили на виборах. А влада наразі робить усе, щоб переконати: зупинити здачу національних інтересів і майбутню катастрофу здатний тільки Порох.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments