emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порожнеча

1 ч.

Минув рік з моменту оприлюднення гучного розслідування про Укроборонпром. 13 лютого новий міністр оборони в інтерв‘ю блогеру Іванову заявив, що дані аудиту корупцію не підтверджують, а самі закупівлі були лише ризикованими (а якими можуть бути закупівлі критично важливих деталей через треті руки в умовах відсутності альтернативи і неможливості прямих контрактів зі зрозумілих причин?)

І ось що цікаво - рік тому про жахливу корупцію лунало з кожного утюга. А нинішню заяву міністра ніхто з основних ЗМІ взагалі не помітив! Ніхто! Про вибачення я навіть не кажу.

Отже, весь той скандал готувався зі смаженими фактами під вибори, і це вже доведено аудитом. А матеріал був злитий через тих, хто користувався довірою, які, в свою чергу, не заморочились глибокою перевіркою і видали всі факти, як доконані. Це ще раз демонструє, до світових стандартів журналістики всім без вийнятку українським медіа, як до неба рачки. Всім.

Від себе: насправді, то розслідування жодного компромату не містило. Був галас навколо, вочевидь  пустопорожнього матеріалу.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments