emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дитячий садок для зебілів. Пасочки й пісочник

"Зеленський не пустив Порошенка на свій виступ на Мюнхенській конференції"

Все залежить від того чи йшов Порошенко на той виступ.
Бо якщо він не йшов, не збирався туди йти (а нема ніяких свідчень чи фактів, фоток чи відео, що він туди йшов), то ця вся історія, яка розганяється дебілами Зелі, виглядає зовсім не гоповськи-героїчно, а попущено навіть з точки зору світогляду гопів.

Це ж наскільки треба горіти від людини, щоб істерити про її недопуск навіть тоді, коли вона й не збиралася до тебе йти..

Від себе: Сам хотів написати, але пан Каменяр мене випередив. Вся ця інформція - свідчення впадання в дитинство зебільної спільноти. Бо ж очевидно, що

1. Важко уявити, навіщо Порошенкові було відвідувати той виступ. Таке можна було б собі уявити лише за умови, що Зеленский сам його попрохав, посилаючись на необхідність демонструвати єдність навколишньому світу.

2.  Також, цілком не зрозуміло, у який спосіб Зе міг, навіть суто  технічно, завадити  Пороху прийти, якби  в того поїхав дах й він зненацька побажав би бути присутнім.

3. Зелена спільнота  спочатку кричала, що Пороха взагалі не пуситили на конференцію. Але, коли ця бреня вже всім стала очевидною, мерщій "підправили" версію. Але новий варіант вигляає ще менш правдоподібно....
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments