emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нацарував...

Спочатку Зеленського змусили погодитися на "формулу Штайнмаєра", тим самим визнати вибори на Донбасі в присутності російських військ.

Але після виборів у Зеленського вскружило голівку. Він вважав себе найспритнішим і найрозумнішим. Прорвьомся! Замість політики "або по-нашому, або ніяк", жорсткого відстоювання нашої позиції, тобто ви виводите війська, віддаєте Крим, або будете під санкціями гристи кору з дерев вічно, Володя вирішив поламати старе і ввести нове. Нове це "остановісь, війна, будь-якою ціною!".

В результаті ми не маємо нічого.
Припинення вогню немає. Військові гинуть. Більше того, тепер ворожі ДРГ заходять прямо їм в тил і ставлять там міни.

В Азовському морі захоплено наших рибаків. Бо якщо ти даєш ворогу уникнути відповідальності за напад на наших моряків, ти визнаєш море російським.

Звільнння полонених, яке нам подавали, як неймовірний успіх, відбувалося і до того. При чому не доводилося здавати національні інтереси. І не "звільнив", а "обміняв". Він виміняв таксистів з Донецька на на найцінніших для Путіна злочинців - виконавців терактів, найманих вбивць, навідників обстрілу Маріуполя, Цемаха, беркутівців. Але не тільки на це. Він виміняв їх на наш політичний суверенітет. Бо його змусили спершу погодитись на формулу Штайнмаєра задля картінки зі звільненням полонених.

Тепер Москва захопила нових заручників. У неї цих заручників - 2 млн кримчан і 2 млн на Донбасі. А у нас "більше немає обмінного фонду" (Пристайко).

На додачу, всіма цими метаннями нова влада ще й союзникам України на Заході дозволила засумніватися в нас: а чи варто нести збитки і зберігати санкції заради нас.

Ось результат політики Зеленського.

Спочатку він погодився на російські вибори на Донбасі.
Потім він погодився відвести українські війська з позицій политих кров'ю.
Потім погодився на "спільне патрулювання" з моторолами.
А тепер у ворога нові умови: спілкуватися напряму з бойовиками і забетонувати "формулу Штаймнаєра" в українське законодавство.

Ворог, підвішений на санкції, не мав важелів впливу на нас.
Всі поступки Зеленського - виключно його зрада.
Запишемо це на майбутнє, щоб не забути йому.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments