emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що ти, сука, закінчив війну у голові?

1 ч.

На фронті в районі Золотого росіяни атакували наші позиції. Є загиблі. Є поранені. Іде важкий бій.

Що ти, сука, закінчив війну у голові? Закінчив, блядь? Закінчив?..

Блядь, немає слів. Просто немає.

Зараз нам знову доведуть втрати і всі забудуть, що головнокомандувач володіє "іскусством шутіть о войнє", тим більше в його "мозгу он єє закончил".

І там ще один молодой міністр розпинається про теорію і практику "совмєстного патрулірованія", а члєн РНБО презентує "платформу примирення".

А розплата за таку ганьбу і брехню - українська кров, попереджали ж.

Кстати... Зеленский не хочет прямо сейчас заглянуть в глаза путину. (Скайп ему в помощь). Что он там увидит, прозорливый наш? Всю то же желание мира, или картинку уже сменили, но Вовочку не предупредили?

Блядь… Ведь девять месяцев напролёт, тебе маминому Потерпевшему Наполеону, практически в уши кричали, что нельзя верить путину. Атошники, то есть те, кто знает какова война на ощупь, пытались вдолбить в твою бестолковую, полупустую голову, что нельзя этого делать, отводить войска, тем самым фактически уничтожая боевой дух и мотивацию бойцов. Тебе миллионы украинцев криком кричали, «Что же ты делаешь?! Это же война, а не фуршет после концерта?»… Но ты девять месяцев надувал щёки, поздравлял путина с новым годом, заглядывал ему в глаза, говорил о том, что война лично для тебя закончилась и попутно плел хер знает что, про твою популярность в США.

И теперь, за твои надутые щеки, сюсюканье с путиным, за твои детские ошибки платишь не ты, а своими жизнями платят украинские воины!

В очах маніяка нема нічого, крім крові. Не буде ніякого миру через домовленості «посередині», поки Україна не зможе давати гідну відсіч Росії за всіма напрямками, від інформаційного до збройного. Зеленському треба або затямити це, або піти.

Subscribe

 • Що врешті решт маємо?

  Mason Lemberg 3 мин. · Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти…

 • Націоналісти

  Валерій Прозапас 3 мин. · От ви дарма такі злі та знущаєтесь з члена "Свободи", який продав…

 • Як давно ми в Європі. Леся Українка.

  Людмила Дженжера 21 ч. · Про що ми можливо не знаємо, тримаючи в руках купюру у двісті гривень. На аверсі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments