emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Переляк верховного обивателя

Ця реакція Зеленського на наступ РФ біля Новотошківки встилі: «Не хвилюйтеся, провокації бувають, таке життя... У нас сильна армія... Армія розбереться... Контрольована ситуація». Все це нав‘язування дискурсу з демобілізації та демілітарізації населення. Ніби війна - це проблема армії, а громадяни мають про неї забути.
Це все продовження тієї позиції: «В своїй голові я вже закінчив війну». По суті, Зеленський «в голові закінчив війну» ще в 2015, коли зняв серіал, де немає жодної згадки про війну. От як це можливо для людини, яка, ніби як, переживає через війну? Це не можливо! Це психологічне відгородження себе від війни - елементарний переляк обивателя, що звик тільки отримувати від країни, але не готовий нічим заради неї жертвувати.
І зараз він розуміє, що його президенство можливо тільки коли суспільство демобілізоване. Коли для суспільства війна - то справа армії, а я в домику. Коли в суспільстві панують настрої, ніби «влада» може вирішити питання війни в якихось перемовинах і «закінчити війну» силою волі, без зусиль всього народу і загальної готовності дати ворогу відсіч. І де можна не зважати на інформацію розвідки і вірити очам путіна. Тому й нічого іншого від Зеленського не можна почути у відповідь на атаку РФ, крім розмови про коронавірус.
Зеленський несе маячню про «провокацію». Виходить НГШ Хомчак і каже: «Яка провокація?! Це була не провокація, а спроба РФ захопити нові позиції». А постійні провокації, виявляється, в районі розведення біля Петрівського. Виходять російські нзф, стріляють в сторону українських позицій, ОБСЄ фіксує. Але... ми на провокації не ведемося і з наполегливістю баранів, що прямують на бійню, домовляємося про нові точки розведення сил.
"Ми впевнено йдемо до припинення вогню, впевнено йдемо до миру...» Російський наступ якраз був спробою прорватися до участі в Національній платформі примирення та єдності? Сивохо їм в дупу!
І взагалі, Зеленського більше хвилює, як вивести кілька десятків людей з Китаю. Йому, напевно, сказали, що коронавірус - то хороше контрпрограмування проти російської агресії.
Секретар РНБО Данілов: «Не всі сили хочуть припинення війни». І які ж це сили, цікаво? «Що це було, мабуть НЛО»... Сказати РФ язик не повертається?
Дибіли ...! 🤮 Яка ж немічна реакція!
Subscribe

 • ...и плодят дальше

  Печерский холм ​​ 🏛️Практически, в продолжение предыдущей темы. СБУ сообщила, что задержала участников преступной группировки, которые нападали…

 • Наплодили врагов

  Печерский холм ​​ 🏛️Коллеги сетуют на то, что действующая власть проигрывает одну информационную кампанию за другой. Из этого делается…

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments