emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тьху! Наволочь!

У мене в квартирі під час Майдану з десяток гостей змінилося. Дарма, що вона була тоді крихітна та з'йомна.

У тестя - добрий взвод. Дарма, що тесть взагалі етнічний росіянин.

Якось не подумали тоді в них медкартки перевіряти. А хто хворів - самі допомагали.

Це була Україна, яку я люблю. Це Україна, за яку я готовий боротися.

А та потороч, що зараз траншеї риє, волає "везіть до інших областей" та "там взагалі серед тих евакуйованих мешканців нашої області нема" (це заступник голови облради каже!) - це не те щоб не Україна, яку я люблю. Це, здається, не Україна взагалі. Це така ж наволоч, як і та, що стрибає по териконах з російським автоматом. Вона може бути одягнена охайніше та навіть спілкуватися чистесенькою солов'їною, але сутність одна: повна та абсолютна відсутність відчуття національної, та й взагалі будь-якої, солідарності. Людина проїхала через країну, де хворіють? Та хоч спаліть її, але до мене в радіус сорока кілометрів не підпускайте.

Агов, сепаре, це твої співвітчизники. Це не скажені пси. Це такі саме українці, як і ти. Навіть не факт, що хворі - вони просто були в Китаї, коли повідомили про епідемію. Якби замість Китаю про епідемію повідомили б в Польщі чи Італії, на їх місці міг би бути ти. Вони нічим не завинили.

І не треба мені розповідати про "ой, в нас санаторії не пристовані". По-перше, в нас ніде не пристосовані, а по-друге, будемо чесні - якщо люди траншії риють лише через те, що десь там на околиці будуть люди, що можливо (але вірогідніше, що ні) хворі - для цих людей все це не привід, а виправдання. Жодна найкраща комунікація, жодне обладнання медичних закладів їх не переконає.

Ми на Майдані від тих, хто падав, не відскокували, а на ноги підіймали. Не цуралися, а рятували. Ви переймаєтеся за епідеміологічну ситуацію? То вашим справжнім питанням має бути "як допомогти українцям, що на карантині", а не "як би їх сплавити подалі, поки не чхнули".

А так - не брешіть ні собі, ні мені, ні людям.

Наостанок - завтра ці ж люди памя'ть Небесної Сотні вшановувати будуть? Свічечки в оконця та на аватарки поставлять? А в неділю вишиванки надінуть та в церкву з родиною підуть, я правильно розумію? І нічого не гикне всередині, жодного дисонансу не виникне?

Тьху.

Давно так огидно не було.

Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments