emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Акція

1 ч.

Ми розпочали з хвилин мовчання.

З хвилини мовчання за тими, хто загинув від куль. За тими, хто бився за Свободу. За тими, хто бився за Україну. За тими, хто помирав у боротьбі.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих на Майдані. І сьогодні, рівно шість років тому, на нашу державу напала Росія. Скориставшись слабкістю центральної влади, війська Російської Федерації захопили Крим. Саме дата «20 лютого 2014 року» викарбувана на російських медалях «ЗА ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ».

Це означає, що розпочався вже сьомий рік війни. І ми вийшли сьогодні на Банкову, під Офіс Президента, щоб вкотре закликати владу не йти на поступки агресору та не здавати наші позиції. Останні місяці це чомусь дуже актуальна вимога. Ми боремось та готові боротись у цій війні до кінця – інформаційно, фізично та морально. А от влада – ні.

Ми з вами декілька місяців поспіль проводили акції проти капітуляції, логічним фіналом яких стала дводобова «Ніч на Банковій» під час перемовин Зеленського з Путіним у Нормандському форматі. Тоді ми добилися свого. Інакше вже за кілька тижнів, у березні проходили б вибори у Донецьку та Луганську під контролем ФСБ, але за підтримки української влади. Такий був їхній початковий план і він не спрацював завдяки всім нам.

Однак тепер перед нами нові виклики. Господар будівлі, під якою ми всі зібрались, пан Андрій Єрмак просуває ідею залучення бойовиків до патрулювання українського кордону. І нам це хочуть «продати» як велику перемогу, нібито Україні повернули кордон. Але це більше схоже на злодія, якого б ви попросили приглянути за гаманцем.

Натомість, ми даємо змогу трьом мільйонам мешканців окупованих територій брати участь в українських виборах. І вже восени всіх недобитих нащадків Бабая під прапором ОПЗЖ Медведчука оберуть в Донецьку та Луганську до міськрад, а за рік-два – у парламент.

Ми маємо бути дуже пильними, адже не буде повноцінного вторгнення. Ми самі можемо віддати країну в руки ворогами. Відмовитись від Криму, армії та ветеранів. Сказати «ні» НАТО та Євросоюзу. Можемо, але ніколи не допустимо. І для цього треба зробити кілька речей. Це план-мінімум.

По-перше, звільнити Андрія Єрмака з посади керівника Офісу Президента.

По-друге, обмежити виборче право людей з окупованих та анексованих територій на 5 років. Люди без доступу до українських ЗМІ, без нормальних новин, що перебували під впливом російської пропаганди, не спроможні обирати українську владу.

По-третє, прийняти закон про колабораціонізм. Особа, яка тісно співпрацювала з окупаційний режимом, повинна сидіти у в’язниці, а не в міській раді чи патрулювати український кордон.

Ці пропозиції сьогодні, 20 лютого 2020 року, озвучив зі сцени лідер «Демократичної Сокири» Юрій Гудименко.

Разом до перемоги.

Subscribe

 • Бесноватые

  Андрей Плахонин 59 мин. · 11.04.2021. Южнокорейское информационное агентство Yonhap со ссылкой на источники…

 • Корчити з себе Порошенка

  Джон Смит 9 апреля, 00:47 · Зеленський в касці, максимальна демонстрація войовничості... Це все прекрасно.…

 • Конструктив

  Петро Порошенко 9 ч. · Ми маємо зв’язки з найбільшими фармакологічними компаніями світу. Зараз…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments