emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелена погань на гастролях

16 лютого до концертної зали у Лондоні де відбувався концерт 95-го кварталу із мирним протестом вийшли українські активісти. Метою протесту було висловити незгоду із антиукраїнськими виступами шоу-групи і процесами, що відбуваються у країні. На їх думку шоу-бізнес має лишатися поза політикою і призначення людей, що зв’язані із Кварталом 95 і Володимиром Зеленським на державні посади є корумпованою практикою.
До активістів вийшли народний депутат від фракції «Слуга народу» таекспродюсер компанії «Квартал-концерт» Максим Ткаченко і Міка Фаталов, один із учасників 95 кварталу. Вони поводилися відверто агресивно і вимагали від активістів піти геть. Активісти намагалися пояснити, що мають право висловити незгоду і мають право на мирний протест, оскільки живуть у демократичній країні, і такою ж хочуть бачити Україну. Розмова завершилася погрозами від Максима Ткаченко, що активістів знайдуть, і вони самі подивляться як вони будуть говорити тоді. Він також зірвав плакати, що були до того наклеєні активістами.
На які роздуми наводить цей інцидент? Шоу-група, яка роками принижувала імідж України, висміювала учасників Майдану, виконувала і виконує замовлення влади на висміювання політичних опонентів виявилися нетерпимою до найменшої критики від невеликої групи активистів. Максим Ткаченко, що є координатором підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, погрожує на території європейської держави. Чи здатна ця людина захищати права і свободи в Україні? Максим Ткаченко і йому подібні, що прийшли до влади в Україні, вважають цілком прийнятною практикою погрожувати в іншій країні і готові вдатися до тих ж самих методів, що застосовуються владою в Україні до волонтерів, ветеранів і активістів. Із наближенням 6–ої річниці Революції Гідності стає все більш гірко усвідомлювати, що теперішня влада наслідує режим Януковича, людські жертви були марними, а справа Майдану так і залишилися незавершеною.

Від себе: це набагато гірше від Януковича. Це схоже на т. Сталіна.Треба було оцього зеленого покидька віддати поліцїїНа изображении может находиться: 4 человекаНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и на улице
Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments