emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Незручний Порох

з приводу Порошенка.
Він незручний декільком групам:
1) РФ, бо Кремль завжди намагається скомпрометувати захисників України і її незалежності і це вікова традиція: Мазепа, Петлюра, Бандера, Шухевич і т.д. - ВСІ, хто залив сала за шкуру Рашці.
2) Зеленському, бо підсвідомо знає, що сів не в свої сани, до того ж всю свою кампанію Зеленський побудував на хейтерстві Порошенка і "тієї влади". До того ж, це політтехнологія - ще немає року як при владі і можна спробувати перекласти відповідальність за свої пройопи на папєрєдніків.
3) проросійським громадянам, які ненавидять Пороха за те, за що ненавидить його Кремль - адже можливість захопити, як мінімум пів-України була зовсім неілюзорна, але вибрана влада не збиралась ставати на коліна і домовлятись посєрєдінє.
За нехай і половинчасту, але національну політику деколонізації, від якої корчить всіх колорадсько-гадських, що звикли відчувати себе "білою кісткою".
4) Олігархату, який у нас теж проросійський - і свідомістю і структурою капіталу і якому та Європа треба для себе тільки і від прозахідного курсу в країні, де вони звикли заробляти на сірих схемах, тільки втрачають.
5) плебсу, що хоче жити - неважливо де, неважливо з якими цінностями - аби не стріляли.
6) ригам - просто помста плюс пункт № 3,
7) політикам нібито проукраїнського типу, але які люблять Україну рівно по той рівень, де вони при владі, але сама Україна для них не цінність - бо конкурент.
8) романтикам, бо Порох не ідеальний - політика його половинчаста, немає він німбу босого і простоволосого, не вигнав всіх торговців з Храму і на хресті не годиться бути розіп'ятим як Син Божий. (себе вони міряють іншою міркою).

Зате всі чудово миряться з Оманом, угодовською політикою, кремлелюбством і повними провалами, як в зовнішній, так і внутрішній політиці, що вже ставлять державу на межу існування.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments