emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Гейзенберг та Шредінгер

Уривки з роману « #чорт та ідіоти»

«Чорт і ідіоти, що не здатні додати проценти до сантиметрів»

Без усілякого сорому відомий нам раніше по іншій брехні Микола Миколайович Батюк, цілий заступник начальника управління ГСУ НП України, безсовісно дає інтерв’ю колаборантському каналу “ЇХ”, разом з огидною Монтяншею.

Він вважає усіх глядачів ідіотами. Ось послухайте:

«Щодо зросту також … тут немож… неможливо в категоричній формі стверджувати, що Антоненко вищий за особу, яка зафіксована на камерах відеоспостереження, чому? тому що також в ході проведення експертизи у 2016 році експертами було зазначено що через… знов ж таки повторююся… низьку якість камер відеоспостереження, через пору доби, через те, що особа може змінювати свою ... ну ХОДУ ... ну там впливати інші фактори... тому експерт також зазначає, що зріст може бути плюс мінус три відсотка від встановленого за результатами досліджень...» кінець цитати

Що-що? ЗМІНЮВАТИ СВОЮ ХОДУ? REALLY? А як жеж «експерти» Митник, Тотошка і Артемон? Ходу ж не змінити і не спинити! Вона як відбитки пальців! Це ж сам Г.Антон, Тотошка Геращенко, сказав, а гантони не брешуть. А ти, тупий Микола, кажеш: «особа може змінювати свою ходу». Це нам колишній митник «експерт» Сашко Рувін, випускник московської воєнно-інженерної академії своєю московською мовою і в московському дусі вкрадливим голосом сказочнікка заявив: «Особенности человека и его движения - они как почерк, их изменить невозможно». А наївний недолугий Микола йому про спотворення ходи. Да Рувін все знає про спотворення - він то ще той Коперфілд, в старі добрі часи служби на митниці він в одну мить вагон горілки одним підписом перетворював на зелений горошок. Але ж то - водка, а то хода.

А тепер ви лише вдумайтесь, як цей Микола разом з мураєвською шелупонью робить ідіотів з нас і навіть з глядачів-колаборантів каналу ЇХ.

«неможливо категоричній формі стверджувати, що Антоненко вищий... тому що ЗРІСТ МОЖЕ БУТИ +- ТРИ ВІДСОТКА» (!!!)

Зрозуміли, ідіоти? Це Микола Головного ̶м̶о̶з̶к̶у̶ Управління каже вам: ВІДСОТКИ НЕ МОЖНА ДОДАТИ ДО САНТИМЕТРІВ!!! Не можна узяти 170 см і приплюсувати 3%! Цьому не вчать в школах міліції! От якби експерт сказав плюс мінус 5 сантиметрів, тоді б можна було узяти 175 і порівняти зі зростом Антоненка - 180.

Але ж у цьому випадку - ні! Зате у них є психолог #Ірхін, який миттєво і незадорого невербально квантово-механічно нахерачит таку єресь, таку ахінею, що у Миколи буде ерекція волосся на голові. Мама рідна Миколи стане Індірою Ганді, а сам Микола - Міком Джаггером.

Висновкам Ірхіна не заважає ані погана якість відео, ані темна пора доби, ані «інші фактори», бо його надихають Гейзенберг і Шредінгер. Координати й імпульси квантових об'єктів вимірюються в КНІДСЕ одночасно!

Зрозуміли, ідіоти?

Tags: #Ірхін, #чорт
Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments