emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зе та Пу

Довгий час намагався зрозуміти, чому політика Путіна відносно Зеленського є настільки нищівною. Здавалося б, набагато прагматичніше, отримавши такий подарунок долі на посаді українського президента, гладити його по голівці, іти йому на певні поступки (в тому числі, економічні і в зоні ООС), зміцнювати його підтримку всередині країни, а натомість отримати різні політичні бенефіти, зокрема, провести вибори без українського контролю за кордоном і легалізувати, де-факто, своїх людей і структури в місцевих владних і силових органах.
Але тут потрібно розуміти, що без змін до Конституції - «особливого статусу» (в ідеалі - федералізації) - для Путіна буде перемога не повна і тимчасова. А поставити Путіну такий «товар» Зеленський не здатний. Соціологія вперто показує, що майже дві третини українців проти будь-якого особливого статусу і понад дві - проти федералізації-автономізації. Відтак, на здорову голову Зеленський такий вибір не зробить, та й його монокоаліція навряд чи таке проголосує.
Все це, вочевидь, розуміє Путін (недарма сурковська шістка Чеснаков наголошував, що з таким слабким президентом, як Зеленський 2020, домовленості позбавлені сенсу). Тому, попри всі зрадницькі заяви і обіцянки Єрмака, він (ВВХ) нарощує тиск на Україну, зокрема, в Мінську і на лінії розмежування.
Але і це має дуже посередній ефект, бо колаборантство влади серйозно обмежене суспільним консенсусом - що б ми не думали про відірваність зеленої бригади від політичних реалій.
П.С. Це не означає, що вони не здатні завдати країні непоправної шкоди (зрештою, уже завдають), але й на відкриту зраду не факт, чи наважаться
Від себе: я не думаю, що Путін діє  за якимось стратегічним розрахунком. Він діє за потужніми панцансько-імперсько-гбстськими інстинктами. Я, наприклад, у 2010-2013 роках не розумів, навіщо Кремль знущається з Януковича та Азарова ? Чому не йде на поступки по цені на газ, клуонів з них публічо робить? Нівіщо Кремль заважав Янукрвичу підписати Асоціацію, що в ті часи була скоріше декларацією  про наміри?
Subscribe

 • Первое китайское предупреждение

  Андрей Мовчан в г. Масса-Мариттима. 28 июля, 18:52 · Первое китайское предупреждение Китайская…

 • Побачення

  Geo Leros 3 ч. · !!! Після того як «невідомі» викрали суддю Чауса з Молдови, він заявив…

 • Patria o muerte!

  Андрей Плахонин 3 ч. · Подходят сейчас ко мне на Паторжинского, спрашивают, показывая на СБУ: - Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments