emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Турція, РФ та НАТО. Трохи реалізму

Судячи з реакції мереж на події в Сирії, вчергове поліз назовні укорінений український інфонтилізм: от зараз прийдуть старші хлопці (НАТО) і натовчуть пики нашим кривдникам (московитам). Насправді - ні.
Навіть якщо не брати неспівмірність інтересів світу в Сирії з ризиком зіткнення з великою ядерною державою (з неадекватним керівництвом), треба розуміти, що турецькі війська знаходяться в Сирії на дуже сумнівних підставах і вважати атаку на них нападом на державу-члена Альянсу доволі складно.
Враховуючи, що Ердоган тримає за бейці Європу ситуацією з біженцями, а американці мають щодо Росії доволі жорстку позицію, деларативну і дипломатичну підтримку Турція матиме. А щодо військових дій, максимум, на що вона може розраховувати - це оголошення повітряного простору Сирії безполітною зоною. Це б нейтралізувало там російську авіацію і дало ворогам режиму Асада (зокрема, туркам) серйозні переваги.
Нашої ситуації це суттєво не змінить

На всякий случай напоминаю, что коллективная самооборона НАТО согласно Североатлантическому договору задействуется лишь в случае нападения на одну из стран в Европе или Северной Америке.

Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments