emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сюжет з Колумбетом та Шуфричем

Системний тиск різноманітних антиукраїнських елементів на команду Мінветеранів має просте та логічне підґрунтя. Це страх.
Страх того, що реваншистська мрія сепаратистів, російських агентів і очільників часів Януковича розбивається об патріотів в Уряді.

Декілька днів тому до Оксани Коляди після публічного заходу підбігла Антоніна Бєлоглазова, відома кримнашистка, якийсь там член якоїсь там партії Шарія. Пані Бєлоглазова, на відміну від самого Шарія, який почав кар'єру з підспівування російській пропаганді та брехні про каратєлєй - людина безумовно чесна. Вона чесно і відверто сповідує антиукраїнську ідеологію, відвідує Москву та мітинги НОДу, радіє анексії Криму і взагалі - хороший, годний ворог. Можна особисто переглянути лише одне з відео, які про неї переконливо свідчать https://youtu.be/C_gYkMtCDp0.
Я особисто неодноразово перетинався з нею на різноманітних заходах, де вона з своїм телефоном клєпала черговий маніпулятивний сюжет про "атошніков-неадекватних-вбивць". Взагалі я фанат Бєлоглазовой, бо так технічно вкрасти проценти на виборах у нащадків Партії Регіонів - неоціненний внесок у справу розбудови української держави!

Цього разу громадянка Бєлоглазова доколупалась до Міністра в спробі спитати в неї щось, мабуть чергову діч про корупцію, бо саме нею легко прикрити ідеологічну боротьбу. За це її не побили, не послали, і навіть не накричали - просто очільниця нашої прес-служби, фронтова журналісткаJulia Plisenko, повідомила що вашій помийці ніяких коментарів ніхто давати не буде.

За це Толєнька вирішив показово образитись, разом з ботофермою, яка вважає його "блогєром".

Ну, здається б. Бігає собі на шостому році війни з Росією за українським Міністром агент російського впливу, прикриваючись журналістським посвідченням. Нормальна тема.

Але раптово ми отримали запрошення на комітет з свободи слова ВР (!) від народного депутата Нестора Шуфрича (!!!) щодо цього інциденту (!!!!!!). Викликають "на ковьор". 😏

Що ж, з задоволенням відвідаю. Дізнаємось у комітету свободи слова, коли нарешті можна буде припинити ці проксі і напряму працювати з каналом Звєзда, чи включатись в ефіри Соловйово-Кісєльових.

Війна - це простий і зрозумілий процес. Я щасливий, що нарешті принципова позиція нашої команди доколупала до відкритого протистояння.

Хочу запевнити, що ми продовжимо називати Росію - агресором, сепаратистів - сепаратистами а колаборантів - колаборантами. Тому що ми служимо українському народові. Нехай горить!

Subscribe

 • Предсказкуемые...

  Sharp`s 🍁 Зеленский заявил, что Украина могла бы рассмотреть вопрос обмена Медведчука на украинских военнопленных, в том случае, если бы РФ…

 • Знайте своє місце

  Валерій Прозапас 11 ч. · Українці до 2019: - Ну безвіз, теж мені досягнення. - Ну армія з ростом…

 • Сталінська юстиція

  Карл Волох 10 ч. · Я не вирішив, як ставитися до прийнятого понад рік тому закону про ворів у законі. Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments