emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Беніни не здаються

Це явка з повинною.

Більше того, це явка з повинною всієї української влади, тому що Гетьманцев в даному випадку є уповноваженою особою для виконання зобов'язань перед МВФ. Прийняття законів - це його сфера. Прийняття саме цього закону - це його відповідальність.

Неприйняття цього закону, або прийняття його в такій формі, яка дозволить Коломойському потім відбитися - це відповідальність за згортання програми МВФ, вихід іноземних інвесторів і наступний за цим дефолт. Не тільки загальна відповідальність влади, але й особиста Гетьманцева.

А саме це вони і планують.

"Я считаю, что должен быть суд, наш украинский суд, который должен принять решение. А заключение каких-либо алгоритмов, ограничивающих дискрецию суда, я считаю не конституционным", — сказал он.

Вася, йобана твоя шия, БУДЬ-ЯКИЙ ЗАКОН "ограничивает дискрецию суда" и заважає суду просто хуярити по совісті як воно вийде. Це ваша справа - робити закони, які будуть встановлювати правила, в тому числі і для суду. В першу чергу для суду.

Сука, це просто пизда. Законотворець, притиснутий до стінки МВФом, Кабміном, просто вже законами логіки, все одно відмовляється виконувати свою функцію і намагається подарувати Коломойському можливість відкупити собі все назад в суді.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments