emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Беніни не здаються

Це явка з повинною.

Більше того, це явка з повинною всієї української влади, тому що Гетьманцев в даному випадку є уповноваженою особою для виконання зобов'язань перед МВФ. Прийняття законів - це його сфера. Прийняття саме цього закону - це його відповідальність.

Неприйняття цього закону, або прийняття його в такій формі, яка дозволить Коломойському потім відбитися - це відповідальність за згортання програми МВФ, вихід іноземних інвесторів і наступний за цим дефолт. Не тільки загальна відповідальність влади, але й особиста Гетьманцева.

А саме це вони і планують.

"Я считаю, что должен быть суд, наш украинский суд, который должен принять решение. А заключение каких-либо алгоритмов, ограничивающих дискрецию суда, я считаю не конституционным", — сказал он.

Вася, йобана твоя шия, БУДЬ-ЯКИЙ ЗАКОН "ограничивает дискрецию суда" и заважає суду просто хуярити по совісті як воно вийде. Це ваша справа - робити закони, які будуть встановлювати правила, в тому числі і для суду. В першу чергу для суду.

Сука, це просто пизда. Законотворець, притиснутий до стінки МВФом, Кабміном, просто вже законами логіки, все одно відмовляється виконувати свою функцію і намагається подарувати Коломойському можливість відкупити собі все назад в суді.

Subscribe

 • Страх в офисе

  Владимир Кравченко Почему Зеленский так боится расследования Bellingcat о провале операции по задержанию российских…

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments