emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Слухаєм Гетьмана

Кілька років тому наша команда розробила системний закон, який передбачає щорічне автоматичне збільшення пенсій мільйонам пенсіонерів.

Президент і одноосібно сформований ним Уряд знехтували законом та інтересами людей. Вони не передбачили належних коштів у бюджеті. Не ухвалили відповідної постанови Кабміну. Вони знехтували інтересами найбідніших, хоча обіцяли «кінець епохи бідності».

Європейська Солідарність вимагатиме від так званих «слуг народу» якнайшвидше подати та схвалити зміни до бюджету 2020 року і провести обов’язкову індексацію пенсій. Треба просто виконати закон. Час обіцянок сплив 21 квітня минулого року. Зараз настав час звітувати за рік при владі.

Петро Порошенко был(-а) в прямом эфире.
2 ч.

Прем'єр-міністром, прокурором та Верховною Радою у нас працює пан Зеленський. У залі парламенту сидять 250 Зеленських. Це велика влада, але одночасно й велика відповідальність. І коли щось не виходить, використовують політтехнологічний прийом — відправивши у відставку, перекласти відповідальність. Але український народ мудрий і все розуміє. І щодо брехні, і щодо обіцянок, і щодо відповідальності. Наша політична сила не брала участь у призначенні цього уряду, і ми не будемо брати участь в його відставці.

Те, що зараз відбувається — це сором. І щодо соціального захисту людей — і це не тільки пенсії. І щодо безпеки — і це не тільки прийняття літака з Уханя. Реакція на початок наступу російський військ, на втрату двох опорних пунктів була яка? Подивітися в очі Путіну? Продовжити розведення? У день, коли представники зустрічалися у Мінську, один наш воїн загинув, сім наших — поранено.

Влада має дати адекватні відповіді на існуючі виклики і загрози. Відставка якихось осіб — це не є адекватна відповідь.

Що має робити держава за наявності таких викликів і загроз? Коли, наприклад, руйнується коаліція на підтримку України? У цій ситуації треба об’єднувати українців. Треба збирати лідерів політичних сил і обговорювати подальші плани. Наголошую, поки цього не буде, косметичні зміни у владі ні до чого не призведуть.

Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments