emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Москва готується до широкомаштабних військових дій

Валерій Прозапас

Військові все голосніше заявляють про нарощування РФ своїх сил та засобів вздовж кордонів з Україною.

В зведеннях Штабу ООС давно зникли обережні минулорічні формулювання часів надії на "перемир'я" та "скоре припинення війни", тепер чітко звучать звіти про дії "російських збройних формувань" та "російських окупантів".

Навіть НГШ Хомчак нещодавно заперечив словам головногомандувача про "провокацію" біля Золотого, назвавши дії окупантів "підготовленою воєнною операцією".

Тепер Головне управління розідки МО публічно повідомляє про критичне зібльшення московських підрозділів на окупованому Донбасі, в Криму та вздовж некотонтольованих ділянок українського кордону.

Мова йде про близько 90 тисяч солдатів, 1100 танків, 2500 бойових броньованих машин, 1 600 артилерійських і ракетних систем, 340 бойових літаків і 240 бойових вертольотів тощо - це без урахування воєнно-морських сил, засобів протиповітряної оборони, розвідки, стеження та зв'язку.

Концентрація таких потужностей відбувається явно не з наміром "прєкратіть стрєлять-пострєлівать".

І росіяни стріляють, проводять постійні навчання, відправляють своїх штатних спеціалістів на Донбас та в Сирію, переозброюють свої військові частини.

Про все це йдеться в доповіді ГУР МО та в інтерв'ю його представника Вадима Скібіцького - обов'язково послухайте і почитайте, щоби порівняти з прекраснодушними заявими "нових ліц".

Що б там не бачив Зеленський "в глазах Путіна" і не які б картинки не малював в своїй голові - Москва явно готується до широкомаштабних військових дій, при чому не просто з Україною, а схоже зі всією Європою, тим більше що по факту гібридно це і робить в Сирії.

Українське суспільство має знати цю правду, яку доносять наші військові - і розуміти ризики нехтування загрозою від путінської Росії, а не перебувати в теплій ванні фантазій недолугого керівництва держави, яке свідомо замовчуює цю тему.

На изображении может находиться: 3 человека
Subscribe

 • Зрадища

  Борислав Береза с Дмитро Гуріном и ещё 12. 3 ч. · Извините, но я вам # зраду принес. Хотя нет. Это пожалуй даже #…

 • Да

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 16 мин. · Зачем так много слов и разбитых горшков за последние дни?…

 • ГОРДОН «ЗДАЄ» МАРІУПОЛЬ

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 29 мин. · ГОРДОН «ЗДАЄ» МАРІУПОЛЬ Дмитро Гордон в ефірі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment