emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нове коло

в 14-му році нас врятував Майдан – він повернув країні почуття гідності і віру в себе. Після приниження, з яким так звиклись за десятиліття, перемога беззбройних, Давида над Голіафом дозволила сформувати необхідний запас віри в країну і державу.
А в 19-му ми – мабуть, це закономірно після викликаного перенапруження революції і війни, забембаних 5-річною інформаційною кампанією зради і знецінення всіх ідеалів, а також кількістю впливових дурнів – ми зайшли на нове коло: пошле нікчемство, тотальне розчарування в собі=>криза=порятунок.
Дай нам Бог, як народу, наростити стількох праведників, щоб врятували мільйони грішників.

\Симптоматично, що у одного з білих пальт, який так шалено і глупо ненавидів попередню владу, нинішня за критику робила сьогодні обшук, мабуть, щоб змусити заткнутись. Ні, я не злорадствую, це все печально насправді. Печально, закономірно і невблаганно як закон Бойля-Маріотта. Взагалі страшно усвідомлювати, що ми спустили в унітаз все, чим так пишались 6 років назад.\

Подивилась я «Черкаси». Трохи змазаний драматизм – чи то так задумано (таку манеру інколи можна побачити в голлівудських фільмах), чи то недосконалість режисури, але фільм все одно хвилює.
Мабуть, тому що піднімає з пам’яті вже призабуті відчуття 6-річної давнини: приниження, безсилля і справжньої зради від тих, кого чомусь, виховані в колоніалізмі, звикли вважати за «своїх».
А більш чужих немає на світі. Більш жорстокого і безжального ворога, з яким ніколи і немає про що домовлятись. Це треба просто вивчити і запам’ятати, як аксіому. А фільм треба дивитись, щоб злішим бути.

Забавно, що слово «братський» завжди працювало в одну сторону. «мене не вчили битись з братськім народом», - говорить зрадник. «Ти що, будеш стріляти в хрещеного своєї доньки?», - запитує окупант.

І чомусь роками не виникало думки: а тебе вчили? А кума твого? Чому вони прийшли на твою землю – відібрати у тебе Батьківщину і свободу? Похресниця і братство не заважає підлості?

Так наочно упливає час, як пісок крізь пальці. Час на оборону і на збереження життя, який розбазарюють пошлі клоунські нікчемства, що випадком і дурною волею прийшли до влади. За цей згаяний час Україна буде платити кров’ю.

Yuriy Lukanov А біла пальто це хто? це той юрист, в якого щось там забрали?

Оксана Хвиля Юрій Луканов , Леонід Маслов. Юрист Ріф Мастера, харків'янин. Зробив все "аби не Порошенко" зараз наші порохоботи збирають пікет на його підтримку
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment