emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"А как дышал, как дышал!"


"А как дышал, как дышал!"

Денис Пятигорец:
Це прекрасно!
"Зробити собі кар’єру на тролінгу влади та політиків, а потім образитись на тролінг від Олексій Гончаренко..." 🙂

Edward Krytian:
А как все начиналось! Юный Рейган, селфи, видосики, пляж, солнышко, Богдан...

Параска Ніканорівна:
Нарешті з'явилася людина, яка об'єднає всіх українців.
Бити його будуть всі.

#Параска
Записочка.
Вово, я сьогодні побачила твоє справжнє обличчя, коли ти слухав виступ Олексія Гончаренко. Він запропонував тобі піти у відставку Кажуть, ти потім пішов в ряди і особисто йому погрожував. Гончаренко розтрощив всю твою нікчемну промову, як картковий будиночок. А обличчя.. твоє обличчя, я навіть не знаю, як його описати, проте, зауважу, на пуйла ти так не дивився. То були не ненависть, не страх, не огида. В тебе був тупий шок і оцей твій вираз - найогидніше, що я бачила у власному житті.

Щодо твоєї промови з "теплими ваннами", "колекторами", про те, що раніше в нас в уряді були безсердечні нові обличчя без мозку, які багато чого добилися. Ти сам взагалі зрозумів, що сказав? Ні, ти не популіст, ти людина, що продає пігулки з крейди, які, по твоїм словам, але не на твою думку, лікують все: від раку до туберкульозу і, щоб продати ці пігулки простому народу ТМ, ти методою НЛП кажеш натхненну нісенітницю, аби занадто красиво та яскраво проїхатись по вухах. Деяким людям воно заходить, бо емоційно. Але в них немає мозку.

Коротше кажучи, я не буду сьогодні витрачати час, щоб розбирати твою чергову промовку на цитати. Наприклад: "Ми весь час чули про економічний стрибок, але таке враження, що економіка взяла розгін, спіткнулася та ризикує проїхатись обличчям по землі". Як цю фразу коментувати? Вово, ти з прасками не розмовляєш? Бо ти в дитинстві ж з мясорубкою товаришував: "Праска нахмурила брові та зашипіла, виляючи хвостом, на кінці якого бовталася електрична виделка" - ну теж саме, що ти бла-бла-бла про економіку.
Твоя Параска.

Tags: #Параска
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments