emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Интерв*юер та інтерв*ю

Когда вы все уже насладились цитатой по поводу "если бы можно было вешать - было бы быстрее" (кстати, действительно, что именно "быстрее"), я вам напомню некоторые факты о человеке, который взял интервью у Президента Украины...

Его зовут Эндрю Рот... Когда он писал для Washington post, он умудрился вынести в заголовок статьи цитату, услышанную от Эдуарда Басурина, спикера, так называемых "вооруженных сил ДНР"...

"Российскую медиа-звезду Мотороллу убили украинские нацисты"

Оказывается, для читателей WaPo было полезным узнать, что человек, который на камеру признавался в убийствах пленных украинцев, был "медиа-звездой"...

Даже у экспатов, проживающих в Украине заполыхало настолько, что WaPo в течение дня изменило заголовок. Не говоря уже о дипломатах.

Затем, когда на праздник Покровы в Киеве прошёл марш "Нет, Капитуляции!", он сообщил читателям британского TheGuardian (в котором вышло новое интервью Зеленского), что в многотысячном марше участвовали одни ультра-правые и националисты, которые мешали имплементировать "мирный план"...

По поводу Шауна Волкера, соавтора интервью, который 95% времени проводит в Москве, я ничего сказать не могу. Но, Эндрю Рот - это бешеная собака, которой я хотел бы смачно плюнуть в глаза при встрече.

И вот вопрос: Знал ли тот, кто навязал найвелычнишому это интервью, об указанных мною фактах? Подставлял ли он (она, конечно же...) президента специально либо по причине отсутствия мозгов?

Вам рекомендую ответить на этот вопрос самостоятельно.

Тамара Горіха Зерня

Тобто і не інтерв’ю, і не перша шпальта, і не журнал… У рекламному додатку до газети «Гардіан» вийшла стаття про Зеленського під назвою «Випадковий президент».
Перше враження після прочитання – це іміджева катастрофа. Як його прес-служба могла допустити вихід такого матеріалу? Там же Зеленського не просто розбирають на частини, його розмазують на атоми.
Стаття відверто знущальна. Авторських коментарів у ній значно більше, ніж прямої мови Зе, вони дошкульні і гидливі. Вчитайтесь: «Зеленський робить паузу і сміється. Він набирає повітря, перш ніж дати довгу, заплутану і великою мірою беззмістовну відповідь щодо потужної підтримки США, яку він відчуває, зокрема, з боку президента.»

Дуже детально, з садистською насолодою, описується кар’єра Зеленського-коміка. Потім вивалюються не менш неприємні подробиці виборчої кампанії, зокрема проведення дебатів за сценарієм Зеленського. Журналіст не забув відзначити, що Порошенку на сцені вимкнули мікрофон.

Скандал з американською допомогою та принизливі подробиці взаємодії Трампа і Зеленського. Вжито саме це слово, humiliation. Кумівство і призначення друзів на вищі державні посади.

Екскурс в історію російсько-української війни. Натяк на те, що Зеленський готовий вести переговори з Путіним попри 14 тисяч убитих українців. Короткі цитати Зеленського супроводжуються нищівними коментарями. («Його запальність нівелюється браком конкретики. У таких випадках Зеленський звучить майже як Трамп»).

Перепадає і прес-секретарці, яка постійно втручається у розмову, підказує, подає мімічні сигнали своєму візаві, але це не допомагає. На багато питань Зеленський відповідає «я не знаю» або просто сміється.

А от там, де дійсно було б краще відморозитися, Зеленський раптом починає активно просторікувати, вганяючи присутніх у стан паніки. Так, даючи інтерв’ю британському журналісту і британському виданню, він примудрився обхамити Великобританію, критикуючи Брекзіт і законне та формально оформлене волевиявлення британських громадян. Щось там порівняв їх із п’яним гостем, який залишає вечірку, а потім шкребеться під дверима і проситься назад. Рівень метафори відчуваєте?

А Україну він порівнює із дірявим човном. А себе – із моряком, який затикає дірки руками, ногами, головою… Ну і так далі, ви зрозуміли.

Стаття побудована так, що Зеленський не виглядає милим або смішним. Під кінець притомному читачеві робиться страшно: послухайте, він же маніяк. Неадекватний, некерований чоловік, якому остаточно знесло дах від посади, що у рази перевищує його природні можливості. Перед нами постає небезпечний психопат, який відверто шкодує про те, що у нього нема повноважень вішати людей.

Ми не знаємо, хто оплатив цей матеріал.
Якщо це зробив Офіс президента, це політичне самогубство. Якщо це зробив хтось із суперників Зе, то це політичне кілерство.

Ясно одне. З живими політиками такого не роблять. Так готують до утилізації списаний матеріал.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments