emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Чорновол вихватила в мене з рук мій мобільний телефон під час чого пошкрябала мені руку...».

Вісімнадцять. Про мій гарем в ДБР та ГПУ
8 березня отримала бандероль від ДБР під святковою назвою «клопотання про обрання запобіжного заходу». Мене так люблять! У мене там цілий гарем. 18!!! слідчих та прокурорів було виділено для розслідування моєї справи на чолі з першим заступником генерального - Каськом.

Це саме той Касько... Так, розпіарений «антикорупціонер», на якого всі наші грантожери молилися, скотився до нікчемної справи Чорновол. А чого ви «грантожери» хотіли, якщо ваш Касько просто нікчема?
Після Майдану він був заступником трьох генпрокурорів з повноваженнями повернення вкрадених активів (перодовсім Януковича). Але ця нікчема не повернула ані копійки. У нього були погані генпрокурори? А зараз? Яку справу, яку підозру він може записати в свій актив за 5 місяців очолювання ГПУ напару з Рябошапкою? Підозру Чорновол?
Ок. А в якому злочині? Цитую заяву потерпілого – шаріївського провокатора, відомого, як «облитий уриною», маргінала з третього десятка передвиборчого списку Шарія: «Чорновол Т. М. вихватила в мене з рук мій мобільний телефон під час чого пошкрябала мені руку...».

Це я спеціально цитую потерпілого, щоб продемонструвати суспільну небезпеку вчиненого злочину, хитрість та підступність злочинця. А все для того, щоб суспільство могло оцінити «адекватну» реакцію особи, що займала посаду ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГЕНПРОКУРОРА Віталія Каська. Бо уявіть собі Касько для розслідування цього призначає групу аж з СЕМИ прокурорів в поміч до групи з ОДИНАДЦЯТИ слідчих ДБР.
І це при тому, що в ГПУ тотальний брак прокурорів… І не має в активі жодної кримінальної справи за яку було би не соромно...

Така неадекватність прокурора Каська пояснюється просто- вона є нічим іншим як помстою мені.
В 16-тому році, я ініціювала дві кримінальні справи проти Каська. Одну за квартирне шахрайство, другу за посадові дії та бездіяльність, наслідком яких стала втрата Україною 80 млн.доларів Арбузова-Курченка-Іванющенка, що були конфісковані в латвійський бюджет.
Також цей мій допис є моїм офіційним клопотанням, щодо відсторонення прокурорів введених в справу Каськом через конфлікт інтересів...
Але зрозуміло, що Касько не єдиний зацікавлений в моєму політичному переслідуванні. Отож звільнення Каська з ГПУ для мене нічого не означає.
Адже одинадцять слідчих ДБР… це вже не Каська ініціатива , а певно Портнова. До речі, зауважте «дурнею» нагрузили слідчих Третього слідчого відділу. А це до речі, відділ з розслідування.... військових злочинів. А керує третім відділом Олег Корецький. Той, хто в ДБР курує політичне переслідування Порошенка...
Р.S. Ой, ледь не забула привітати "дєвочок" зі святом Клари Цеткін. Вітаю свій гарем, потерпілого, Каська, Портнова, а також … Зеленського. Думаю, Звіробій та Федина приєднаються до мого привітання.

Subscribe

 • Аферисты

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 3 ч. · Информация о подготовке к импорту…

 • Докерувалися

  Валерій Прозапас 2 ч. · Докерувалися до того, що путінський Лукашенко з неприхованим…

 • Старомарьевка

  Юрій Бутусов 11 ч. · Ситуация в селе Старомарьевка, которое находится на линии фронта и о…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments