emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Guardian

7 ч.

Я, до речі, не розумію, чому всі хейтять Мендель за те, що стаття в Guardian не компліментарна до бубочки.

Стаття об'єктивна. Саме таким бубочку бачить будь-яка нормальна людина. Недолугим, випадковим пасажиром, який заліз на капітанський мостик не дуже великого, не дуже міцного, не дуже швидкого корабля під час морсьої битви. Який зробив це, скориставшись тупістю команди цього корабля. Який вже зрозумів, що адміральська фуражка для нього завелика, але намагається ховати це від оточуючих за надзвичайно тупими жартами.

Тепер він каже, що тушити пожар на борту шляхом забортної води - світова практика, тому ця пробоїна в борту - не проблема, а вирішення проблеми.

Він саме такий, як показано в Guardian. І сприймають його у світі саме так, як сприйняв його Guardian.

Нам це не подобається? А до чого тут Мєндєль? Навіть найкращий в світі піарник не може довго брехати, що його клієнт - найвеличніший в світі лідер, якщо його клієнт - просто не дуже хороший актор. Недовго - може. Півроку, поки передвиборча кампанія. Потім, якщо кампанію виграти, то на внутрішньому ринку ще півроку додасть інерція мислення виборців (не міг же я, такий розумний, обрати такого дебіла), а на зовнішньому - одразу поступово поширюватиметься розуміння.

Тепер він ще й розігнав останніх "соросят" з Кабміну, які могли справляти помилкове враження реформаторів на зовнішнього глядача. Ну і все. Сипеться картковий домік.

Але до чого тут Мєндєль? Вона чесно зробила свою працю - публікація є. А що журналіста не вдалося покорити - так він не клієнт "Золотого віку", йому нецікаво про те, кому личить чиє кохання, йому це не продати, а іншого нема що продавати, іншого нічого в нас нема.

Журналіст це побачив. Інвестори це побачили. Євробонди це побачили. ОВГЗ це побачили. Все. Пока. Екіпаж бажає приємного плавання і прощається з нами. Єрмак з Уманським відкривають кінгстони. Круїз буде вниз.

Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments