emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Телесеріал "Горець"

Все летить в тартарари. Але вимальовується цікавий сценарій. На початку року Аваков, Єрмака і Коломойський "сплавили" Богдана. Звільнили слідом Рябошапку. Зараз прибиратимуть Ситника. Між тим, в процесі "примирення" Аваков почав уже формувати спротив проросійському сценарію, започаткованого Єрмаком. Просто гляньте, як цікаво сьогодні відбулось із Сивохо та полком "Азов". Випадковість? Не думаю.

І знаєте, в боротьбі Борисовичів я б поставив на Арсена. Чому? Бо це один з найхитріших і найдосвідченіших політиків сучасності (без оцінки бездарної в контексті реформування МВС політики).

Це вже нагадує телесеріал "Горець" - де залишиться лише один. І якщо за попередньої влади був певний баланс між Порошенком та Аваковим, то згодом Зеленський не зможе нічим протистояти Авакову. Арсен Борисович, від молодих і недосвідчених, точно ж знаєш, як зіграти на проукраїнських нотах. Людського та, особливо, гарно організованованого ресурсу достатньо. А в Зеленського стратегічно немає ні фінансового, ні медійного ресурсу. І рейтинг буде поступово зменшуватись.

Чому в цьому розкладі не згадав Коломойського? Бо його майстерність полягає в унікальних здатностях пристосуватись до будь-яких сценаріїв, подеколи дуже добре заробляючи на дружбі з владою. Так було за Кучми, Ющенку, Януковичу, навіть на перших парах з Порошенком. Чому нині має щось змінитись?

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments