emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Телесеріал "Горець"

Все летить в тартарари. Але вимальовується цікавий сценарій. На початку року Аваков, Єрмака і Коломойський "сплавили" Богдана. Звільнили слідом Рябошапку. Зараз прибиратимуть Ситника. Між тим, в процесі "примирення" Аваков почав уже формувати спротив проросійському сценарію, започаткованого Єрмаком. Просто гляньте, як цікаво сьогодні відбулось із Сивохо та полком "Азов". Випадковість? Не думаю.

І знаєте, в боротьбі Борисовичів я б поставив на Арсена. Чому? Бо це один з найхитріших і найдосвідченіших політиків сучасності (без оцінки бездарної в контексті реформування МВС політики).

Це вже нагадує телесеріал "Горець" - де залишиться лише один. І якщо за попередньої влади був певний баланс між Порошенком та Аваковим, то згодом Зеленський не зможе нічим протистояти Авакову. Арсен Борисович, від молодих і недосвідчених, точно ж знаєш, як зіграти на проукраїнських нотах. Людського та, особливо, гарно організованованого ресурсу достатньо. А в Зеленського стратегічно немає ні фінансового, ні медійного ресурсу. І рейтинг буде поступово зменшуватись.

Чому в цьому розкладі не згадав Коломойського? Бо його майстерність полягає в унікальних здатностях пристосуватись до будь-яких сценаріїв, подеколи дуже добре заробляючи на дружбі з владою. Так було за Кучми, Ющенку, Януковичу, навіть на перших парах з Порошенком. Чому нині має щось змінитись?

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments