emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

1+1 розганяють паніку

"Кіпіш" Мосейчук. Як Плюси розганяють коронавірус-паніку.
Сьогодні в ефірі "Право на владу" була тупа істерика, яку розганяють на всю країну. Нібито повний борт з Мілану привіз до Києва хворих на коронавірус. В ефір дали одного пасажира, який розповів про зраду зрадну: хворі на літаку, ніхто їх не перевіряє, всіх відпустили. Коротше, ми всі помремо.
А тепер спокійніше.
Чувак - колишній кандидат Укропу до Київради Антон Гура. Це до того, як "простий пасажир" потрапив на ефір Плюсів.
Днями цей чувак у якості медичного експерта виходив в ефір на "Клименко тайм". Це той Клименко, який втік з України і підтримує антиукраїнські сили. Це так, для розуміння. Чувак тупо хайпує на різних темах.
Далі. В ефірі Плюсів розповіли, що ніякої перевірки пасажирів рейсу Мілан-Київ в аеропорту Бориспіль не зробили. І це після того, що Мосейчук передивилась усі стріми цього випадкового пасажира. Не знаю, що там дивилась Мосейчук. Бо на цих стрімах видно, що на літак піднялися люди в медичній екіпіровці і перевірили навіть самого чувака-стрімера.
Далі. Чувак каже, що на борту УСІ кашляли-чхали. І слідом за ним Мосейчук дублює: "УВЕСЬ борт кашляє". Але це тупа маніпуляція. Жодних доказів, що усі на борту кашляли-чхали немає.БІльше того, зі стрімів ми не бачимо, щоб хтось кащляв.
Далі. Верх маразму, маніпуляцій та розгону панікию Мосейчук без жодних результатів медичних тестів робить висновок: "у літаку очевидно 4 хворих на коронавірус". Та це ж премія Нобеля! Українка ставить діагноз зі стріму "блогера". Куди там Китаю, Штатам та Європі до технологій Коломойського!
Єдине, що мені не зрозуміло: чому після свого діагнозу Мосейчук нарікає, що влада не подбала про тепловізори? От Ердоган до свого парламенту прийшов з тепловізором, щоб визначити, у кого з депутатів підвищена температура. А українська влада про тепловізори не подбала. Нарікає ведуча Плюсів. Але я от не розумію: навіщо нам тепловізори, якщо Мосейчук і так може встановлювати діагноз людям по відео стрімера?
Коротше, Мосейчук - в міністри охорони здоров'я. Чувака-влогера з Укропу - їй в заступники. Разом з Раімовим. Буде дрім-тім. І нехай вони потім розбираються з панікою, яку розганяють Плюси своїми фейкометними ефірами.

Показать перевод

Стосовно вчорашнього відео про повний літак хворих з Мілану вилізла цікава інформація:

1) Дядько з 95 кварталу
2) Дядько з партії "Укроп"
3) Дядько летить на МАУ
4) Дядько йде на ефір плюсів
5) Дядько працював на "Клименко Таймс"

Цілком можливо інформаційно-психологічна операція по розгону паніки. Я і сам повівся поки не підказали в яку сторону дивитися.

Інформаційна гігієна важлива під час війни.

UPD: за інформацією МОЗ тести всіх пасажирів негативні. Зеленський та Коломойський продовжують знімати для нас кіно.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments