emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Демократична Сокира б*є на сполох

Українська сторона у Мінську вперше офіційно визнала терористичні організації «ДНР» та «ЛНР» окремими і незалежними суб‘єктами перемовин. Відтепер, згідно підписаного протоколу, діалог буде вестися напряму між Україною і рівними їм «представниками окремих районів Донецької та Луганської областей». Тим самим українська влада виконала найголовнішу вимогу Російської Федерації і де-факто на весь світ затвердила кремлівську тезу про «внутрішній український конфлікт».

Ми трактуємо такі дії як державну зраду.

Архітектор цього документу і головний російський лобіст України, керівник Офісу президента Андрій Єрмак має бути заарештований і притягнутий до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада»).

Всі представники української сторони у Мінську, причетні до підписання протоколу, мають бути заарештовані і притягнуті до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України.

Народні депутати України мають негайно ініціювати створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) по розслідуванню здійснення акту державної зради офіційними представниками України.

Народ України завтра, у День добровольця, має вийти на вулиці і продемонструвати не тільки волю, але і силу.

Від імені Партії,
Юрій Гудименко.

13/03/2020

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment