emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

План

Платформа порозуміння від Сивохо лише частина плану Зеленського по перетворенню війни з РФ в «громадянський конфлікт в Україні». Цьому плану РФ 6 років всіляко протистояла українська влада та світова спільнота.

Але 11 березня Андрій Єрмак вчергове зустрівся в Мінську з Дмитром Козаком і тепер «підмахнув» там план по виведенню РФ з-під санкцій.

«У Мінську підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача, виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Про це йдеться в рішенні Тристоронньої контактної групи, засідання якої відбулося у Мінську 11 березня. Документи передало у розпорядження ZN.UA джерело в переговорній групі.

У протоколі зазначається, що Рішення ТКГ про заснування Консультативної ради буде підписано 25 березня 2020 року після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

"Основним завданням Ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проектів політичних і правових рішень щодо врегулювання конфлікту у відповідності з Комплексами заходів, в тому числі щодо проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей України", - зазначається в рішенні ТКГ».

До чого це може призвести?
Перше, це до ослаблення санкцій проти РФ. Тому що урядам країн ЄС та США буде важко пояснити своїм виборцям, навіщо санкції проти РФ, якщо укранська влада в особі Зеленського і його оточення вважає РФ не агресором, а лише посередником у врегулюванні конфлікту між владою в Києві і «елітами Донбасу», як це описали у Сивохо.

Далі без санкцій РФ буде куди легше розбудовувати власні збройні сили. Зупиниться падіння економіки, буде більше можливостей купувати технології. Зараз РФ навіть на половину не можуть виробити складну електроніку і купу інших наукомістких речей, бо це технологічно відстала країна, яка може лише купувати або красти технології. Через це закінчення переозброєння ЗС РФ перенесли з 2020 року на невизначене майбутнє. Але Єрмак і Зеленський допоможуть збройним силам РФ.

І, як це вже сталося в перше десятиріччя 21 століття, зміцнення економіки та армії РФ потягне за собою бажання подальшої збройної агресії. Це для України значить нові смерті і нові втрати.

Якщо новий склад уряду підтримує цей план Зеленського-Єрмака, то значить ми маємо уряд зрадників - весь без виключення. Пристойні люди в уряді не можуть робити вигляд, що це не їх компетенція.

Те ж саме стосується фракції Слуга народу. Ті депутати СН, що не підтримують капітулянство від Офісу президента мають заявити про незгоду з цим планом і зробити все можливе, щоб не допустити його просування.

Ну що ж, «Дзеркало тижня» опублікувало документ, який Єрмак привіз з Мінська.

Якщо коротко, то Єрмак погодився там на створення наддержавного органу управління Україною. Такий собі «надукраїнський» парламент у Мінську. Складатиметься він з 10 представників України і 10 представників «ЛДНР». ОБСЄ, Франція, Німеччина і Росія будуть наглядачами у цьому парламенті.

Остаточне ухвалення рішення планується на 25 березня.

Владна команда повним ходом шурує по бездоріжжю. На велосипеді.

Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments