emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Адвокат Єрмак

Андрій Єрмак має вищу юридичну освіту, склав кваліфікаційний іспит для набуття права на зайняття адвокатською діяльністю та тривалий час практикував.

А значить йому добре відомо, як і студенту першого курсу юридичного факультету, що повноваження будь-якого представника повинні підтверджуватись документом. Це може бути довіреність, доручення, окремий нормативно-правовий акт, договір... Але повинна бути правова підстава, на якій саме ця особа представляє інтереси інших.

Перед проставленням підпису «згоден» на документі, який з іншого боку підписують повноважені представники інших сторін, для адвоката must do - перевірка повноважень. Та лише після отримання підтвердження, що з іншої сторони діють повноважні представники - підпис.

Цікаво, які правові підстави та документи надали/повідомили Ніконоров та Дейнего, що очильник Офісу президента України прийшов до висновку, що вони дійсно мають повноваження для представлення інтересів окремих районів Донецької та Луганської областей?

Від себе: Розумниця Агія задає вбивче запитання, яке демонструє, що Єрмак вчинив прнаймні такий службовий злочин, як халатність. При цьому, з важкими наслідками для держави. Але ж, думаю, не помилюся, якщо припущу, що Агія тут радше іронізує. Бо ж, напевно, вона чудово розуміє, що Єрмак діяв не як юрист, а як брудний холуй, який  виконує те, що наказало начальство в Кремлі та на Банковій. При цьому, стосовно Банкової я не впевнений.

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments