emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зливко Вакарчук. Такий як Вова, тільки зі Львова

Ибигдан:
Китовая акула высасывает рыбу из сетей рыбаков...
Прям как Вакарчук высосал электорат из "Европейской Солидарности". Простите, напомнило...

Или может замена лидера "Голоса" позитивно скажется на партии?

Я устал, я Вакарчук! Отклики в соцсетях:
Ничто не предвещало беды... Ну, кроме порохоботов, но кто их слушает, хоспади. Что они могут понимать в тонкой и ранимой душе певца ртом, который просто хотел перестать стрелять, спасти Украину, поэтому и пошёл в политику?

- А тепер для всіх виборців партії "Голос" прозвучить пісня гурту "Океан Ельзи" - Сосни.

Mason Lemberg:
Вакарчук залишає посаду голови партії Голос. Їздити по клубах Теребовлі, Пустомит і Радехова. Відбирати голоси в ЄС і мажоритарників ЄС, що дасть тепер змогу Зелі зробити конституційні зміни. Кричати про нових людей і нові реформи.
Обіср@тися. Піти в далеко непростий момент для країни.

Віталій Гайдукевич:
"Відпусти, я благаю відпусти,
Бо не можу далі йти...
Відпусти, я благаю відпусти,
Я не хочу більше йти..." (с)
Ніколи такого не було і от знов. Де ви, знайомці і незнайомці, які так затято росказували, шо "от вона політична альтернатива" - голосисті, молоді і офігєнні... Угу.

Охвіційна заява партії Голоc:
"Зливко Вакарчук здався без бою, бо майже через рік дійшло, що це не його війна, відпустіть. Працюємо над вибором зміни назви партії".

А насправді, як би не подавали цю інформацію - це зрада. Зрада, в першу чергу, свого виборця. Якому підсунули картинку, поманили "новим чесним" обличчям, Стенфордом, але менше, ніж за рік невиразності та посередності подали інший вміст.

Зрада партійців. Спустити, менше ніж за рік рейтинг в унітаз і, замість того, щоб працювати над відновленням хоча б якоїсь довіри, боягузливо втекти. І що тепер робити із назвою, придуманою персонально під Вакарчука? )))

Зрада інших депутатів. Не тільки колег по Голосу. Вони переважно розумні, розгребуться. Але, так співпало хронологічно (чи не співпало?), що втік після першого ж наїзду гниди-Портнова. Цим підтвердив, визнав, розплакався?

- Зрадив державу. Лідер, який бере на себе роль арбітра над двома сторонами, вигадує "надпозицію" і вже невдовзі дискредитує своєю втечею саму ідею змін для цієї держави.

Хоча... хіба вперше від нього чекати зради за спиною?

Вова, зроби, як Славік. Я ж бачу, ти хочеш. Одні концерти і ніякого головного болю. Ну!

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments