emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Замовляю попкорн ....)))

Політика, зазвичай, дуже швидко підсвічує в людині все найгірше. А ще вона показує, наскільки низько може впасти людина у своїх інтригах, підлості та лицемірстві.

Не встигла патріотична частина фракції “СН” заявити про своє застереження, що не можна йти на жодні поступки Росії та терористам, як знайшлися люди, які вирішили використати ситуацію у внутрішньопартійних інтригах.

Це ті самі наші “однопартійці”, які протягом останнього року системно і методично поливали брудом уряд і своїх колег по фракції, вбивали рейтинг Президента, дискредитуючи його команду, і все лише заради однієї мети — повернення своєму господарю відомого банку та збереження його контролю над держпідприємствами.

І тепер ці люди у своїх соцмережах та телеграм-каналах, натягнувши маску доброчесності, виваженості та святої непорочної чистоти, лицемірно виступають на нібито захист Президента від “розкольників”, до яких вони вирішили записати всіх нас.

Їхній розрахунок зрозумілий. Вони хочуть показати Президенту якусь змову, якої не існує, і дати зрозуміти Офісу президента, що спиратися треба саме на їхню групу. Мовляв, тільки ми можемо захистити вас від навіжених соросят та порохоботів у фракції. Ну а в обмін, звісно, ви поверніть нашому ляльководу його банк.

Отже, щоб не дати приводу цій групі для тиску та торгів з Офісом президента, хочу розставити крапки над “і”.

По-перше, ані соросьонком, ані порохоботом ніколи не був, а моя позиція щодо війни з Росією була, є і буде незмінною.

По-друге, серед підписантів заяви немає жодного депутата, який би не підтримував Володимира Зеленського. Так, виникають дискусії, іноді непорозуміння, і це нормальний робочий процес. Але ми всі зацікавлені в тому, щоб у Президента вийшло виконати всі обіцянки, які він давав перед виборами — побороти корупцію, здійснити реформи, досягти миру. І ми будемо його в цьому підтримувати.

По третє, розкольниками і зрадниками ми вважаємо тих, хто замість спільної роботи займається лише обливанням брудом своїх колег і відверто працює проти Президента, його команди та всієї країни.

Ми виступаємо за єдність фракції і не хочемо виносити внутрішні суперечки на загал. І не будемо. Але деструктивна діяльність окремих осіб без відповіді не залишиться.

Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments