emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Спасітєль України

Валерій Прозапас

До речі, а пам'ятаєте образ "спасітєля України" та "засновника всіх добробатів" такого собі досточтімого Коломойського?

Який міф просувався красівий, про підставлене в 2014 році плече державі, формування та забезпечення підрозділів, відправку їх на палаючий Донбас, про виплати за захоплених "зелених чєловєчков" - і все ж за власний рахунок бородатого патріота, в якому через напад РФ прокинулися державний діяч та совість.

І досі багато хто продовжує підтримувати цей міф, а багато хто продовжує в нього вірити.

Так от - хтось чув від Коломойського хоч слово подяки на адресу тих бійців, яких він та група товаріщєй посилали воювати того літа, без належної підготовки та навіть без бодай постановки на облік у військоматах?

Хтось чув привітання добровольцям, на звитягах яких він кліпав свої політичні проекти та навіть рейдернув назву "укроп", яку в піку ворогу ми носили на шевронах?

А багато їх ж загинуло і покалічилося під російськими градами та в боях з окупантами, поки заводилися в Раду різні парасюки з сємєнчєнко-грішиними та мутилися гешефти з Приватбанком - можна було б добре слово для них знайти.

Проте майбутня бубушка всіх "слуґ" вчасно включила тумблер пропаганди і переклала всі свої проколи та злочини на інших, поки ті будували справжню армію і витягали державу з прірви.

Мало того, Коломойський давно змінив риторику на відверто промосковську, завів собі подружку Портнова і плює в очі українців фразами "ми воюєм самі с собой", "чєрєз 5-10 лєт оні забудут кровь", "там нєт Путіна", "надо взять у Росіі дєньгі" тощо - тепер він сам "зелений чєловєчєк".

Чому йому так легко це сходить з рук і "патріоти" з тонким нюхом на "бариґ" та "мародєрів" впритул не бачать відвертого ворога, який отримав повний доступ до ресурсів держави та вплив на її посадовців - для мене загадка.

Але така людина тепер фотографується в кабінеті президента України та веде її до дефолту, поки інші продовжують воювати.

Так виглядає справжня влада на крові, яку нарід сам всадив собі на втомлену шию.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment