emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Олігархічно-корпоративна держава з керованою номенклатурою під ручним поліцейським захистом

Незабаром в порівнянні з теперішніми кадрами в "правоохоронних органах" Пшонка буде здаватися бєзобідним добрим дєдушкой в лавровому віночку.

Система мутувала і повернулася у всій красі - олігархічно-корпоративна держава з керованою номенклатурою під ручним поліцейським захистом, в якій не буде місця ні громадянському суспільству, ні демократії, ні середньому класу.

Вона за природою не може бути самодостатньою і приречена на залежність від материнського московського укладу, бо є його калькою, саме це мав на увазі Путін про "одін народ" - звідси наступ на права і свободи, на ідентичність та інтеграцію до цивілізованого світу тощо.

Це рівняння не передбачає існування українців як політичної нації.

Натомість перетворює їх у залежний безправний обслуговуючий персонал, якому з барського плеча під час епідемій кидатимуть "тисячу до пенсії" та влаштовуватимуть телешоу про "домовленості з добрими олігархами".

Абсолютно те саме кілька разів вже відбувалося в нашій історії раніше - перед запровадженням кріпацтва, перед колективізацією, і не так давно перед рішенням відмовитися від євроінтеграції.

Така очікувана ціна помилки 2019 року, і якнайшвидше її усвідомлення стає питанням життя або смерті не тільки держави, але й самого народу.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments