emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ненависть

Що головне для боротьби з коронавірусом? Призначити генерального прокурора. Бо так прагнули це зробити, що забули винести на голосування зміни до бюджету, щоб виконати обіцянку Зеленського доплачувати тисячу гривень пенсіонерам, які отримують менше 5 тисяч.

Тож обіцянка залишиться невиконаною, а пенсіонерам замість каші гарбузової... самі знаєте що доведеться робити.

Від себе: Вова явно маніакально прагне будь-що забуцегарити Пороха. Хоча в ситуації, яка вимальовуєься, розумніше було б мати  з Порохом, якщо не добрі, то, бодай, нейтральні взаємини, які б не виключали співпрацю у випадку форс-мажору. Звідки оця біснуватість? Здається ж не було в них якоїсь попередньої особистої ворожнечі. Ну, були суперниками на виборах. Це дружбі, звісно ж, не сприяє. Але ж вибори закінчилися. При цьому, Вова ж їх виграв. Тобто, не має відчувати себе скривдженим. Сам Порох певне дружелюбство демонструє прямо з моменту своєї поразки. Де ж джерело отієї ненависті?

В мене лише два припущення

1. Вові хтось у вуха заливає, що саме Порох був головним організатором обох Майданів. Хоч і не був там на перших публічних ролях. Я не виключаю, що у спецслужб (наших та/або російських) існують якісь переконливі свідчення на користь цього. Ця інформація + вражаюча своїм Майданним розмахом та драйвом протестна активність лякають Вову до судом. На цьому тлі може прогресувати паранойа типова для маленьких диктаторів.

До речі, Федорович, який панічно боявся Майдану й 4 роки до нього готувався, здається, саме зі схожих міркувань забуцегарив Юлю. Вважав її головною постаттю на Майдані 2004. Вочевидь, це була помилка, яка коносолідувала опозицію. Зробила її силою. А Федорович марно заспокоївся. Побив студентів, вважаючи, що без Юлі всі налякаються й протест вмре. Оця свята малоросійська віра в те, що все в світі відбувається лише за наказами якогось начальства, грає погані жарти з її носіями.

2. Петю Вові замовили з  Кремля, пообіцявши якісь неймовірні поступки. При цьому, я б не виключав домовленості про видачу Пороха Москві. Наприклад, для якогось "Нюрнбергського трибуналу" на свято Побєдобєсія. Вова вірить, що кремлівський маньяк готовий піти на якісь помітні геополітичні й фінансові жертви аби отримати свого головного ворога у кайданах. Відповідно, допоможе вирішити всі вовини проблеми.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Так чи інакше, проблема Зе в тому, що він досі отримував повний саботаж від, здається, 100%  відданих йому виконавців у цій справі. Нема чого пред*являти Порохові. Ми вже чуємо, як зелена біомаса закликає саджати просто так, бо нарід хоче . Це ж, напевно, відлуння розмов у високих кабінетах.  Холуї це просто тиражують. От і нова  прокурореса щось таке мукала.

Але безпосередні виконавці, зазвичай, охоче вдаються до "бєспрєдєлу", коли отримують від влади чіткий месидж "Ми прийшли назавжди!". Треба сказати, що Яник такий месидж впевнено надсилав. І всі пам*ятають, як це закінчилось. У Вови з цим великі проблеми. Жодної впевненості ніхто не має. Відтак, виконавці розуміють, що мають шанс опинитися крайніми й намагаються уникнути участі у такій не певній та ганебній справі

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments