emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехун

Тільки що Зеленський грубо оббрехав парламентарів. На всю країну, на всю багатомільйонну аудиторію він оббрехав парламен, заявивши у своєму ТБзверненні, що начебто картка Шахова голосувала під час позачергових сесій 17.03 й заявив, що за нього кнопкодавили депутати. Але ж дуже легко перевірити на сайті ВР, що С. Шахову відсутній під час реєстрації на обох сесіях і його картка не голосувала ані за кадрові призначення, ані за прийняті закони. Це не вперше, коли президент принижує і дискредитує парламент і депутатів. І відверто бреше українцям. Кнопкодавство- це кримінальний злочин і зараз президент, по суті, вчергове безпідставно звинуватив політиків в кримінальному злочині . Прикро. Виловлюю своє обурення цією брехнею. До речі, в цьому ж відеозверненні Зеленський пообіцяв пенсіонерам індексацію пенсій......
Принагідно висловлюю обурення безвідповідальністю самого С. Шахова, який поіхав в одну з європейських країн , яка зараз переживає справжню пандемію. Бажаю йому якнайшвидшого одужання і наступного разу думати про наслідки своїх дій для себе і оточуючих.
Р. S. Особливий привіт « Довірі», яка нерідко підголосовує слугам на вимогу Банкоові. А президент їх вдячно обзиває кнопкодавами на весь світ .

Президент пообіцяв пенсіонерам доплати і індексації. Ми підтримуємо. І будемо тепер контролювати виконання цієї заяви. Головне, пояснити б ще, звідки в умовах колосального падіння економіки все це візьметься в бюджеті і пенсійному фонді. Але- серіал, так серіал..., тому головне- картинка , обіцянки і відосики. Відповідальність і реалістичність - це вже зайве.

Не розумію - навіщо брехати, коли все легко вилізе назовні? Годину тому Зеленський сказав - всі контактери Шахова встановлені. Але мені звернення керівника апарату ВР до депутатів з проханням озватися всіх, хто спілкувався з інфікованим колегою, передали вже після звернення президента! Так само не тільки мені - це я знаю точно. Тому, нічого подібного - всі не встановлені! І хоч ця брехня є дріб‘язковою, тенденція наочна.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments