emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Влажные мечты молодых упырей

«Припиняться жарти, сміх та політична істерика з приводу коронавірусу» — пишет нам Иван Варченко, советник мистра Авакова, за которого я с детства.

« Буде обмежено свободу пересування. Свободу в’їзду та виїзду до окремих пунктів та територій. Люди перестануть їздити на роботу в офіси та організації, на підприємства, які не є критично необхідними. Непрацюючі пенсіонери будуть сидіти вдома. Абсолютна більшість українців сидітиме вдома. З штрафами за порушення цього обмеження.

Діти не будуть гуляти вулицями та парками. Дорослі, включно зі спортсменами, не будуть бігати вулицями. Будуть встановлюватися комендантські години.»

Когда читаешь эту апокалиптическую картину и мечту маленького тоталитариста, мороз пробегает по коже, и сразу представляется Иван Варченко, заглядывающий в окошко проверить, не дрочишь ли ты там, гражданин, и не шутишь ли жартики про коронавирус.

Особо иронично, если навести мышкой на имя Ивана в фейсбуке, станет видно, что раньше он работал в ВМГО "ДЕМОКРАТИЧНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ УКРАЇНИ".

По-моему это очень забавная деталь.

«Право на приватність власного життя, особисті дані, таємниця пересування частково поступляться місцем і будуть підпорядковані праву громадян на життя та здоров’я.»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Демократичні перетворення України на концтабір“.

Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments