emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Істеричка

У ситуації зі звільненням Гео Лероса всі звертають увагу на політичний аспект справи, відзначаючи, як Зеленський чимдалі більше визначається з орієнтацією на ватне крило свого оточення (Єрмаки-Сівохи) проти умовно патріотичного.
А мені різануло око інше - суто людські якості нашого видатного діяча сучасності. Ми вже бачили подібні приклади в минулому. Пам‘ятаєте, як він одразу після обрання вигнав із делегації в Брюсель заступника міністра юстиції Сергія Петухова - лише за те, що той дав ствердну відповідь на питання, чи підпадає Богдан під критерії закону про люстрацію?
А істеричне звільнення Гончарука за призначення «неправильної» людини в Центроенерго під приводом поганої роботи економічного блоку уряду, хоча нових кандидатів на цей блок у нього не було взагалі?
Подібних випадків безліч. Ми маємо справу з людиною настільки закомплексованою, дріб‘язковою, мстивою, що будь-яка незгода з його думкою чи натяк на критику сприймаються як особиста образа і посягання на авторитет цього наполеончика.
Ну що ж за нікчему ви нам обрали, зебіли?
Subscribe

 • Далека історія

  Володимир Саркісян 7 мин. · Розумієте, що це таке - 76 років? Це три покоління. Це не просто історія, а далека…

 • Система

  Victor Tregubov 7 мин. · Нещодавно побачив суперечку щодо того, чи можна в Україні цілі професії одним миром…

 • Втрата ботоферми

  Валерій Прозапас 10 ч. · Цікаво, а Подоляка позбавлять премії за втрату ботоферми, яку він з любов'ю…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments