emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хто ж убив Еріку? І маски вкрав під шумок?

1 ч.
цих наших проблем, бо концерти влітку 14 не припинялися. До речі, ви ж пам‘ятаєте гучну історію річної давнини, яка обвалила рейтинг Порошенка , про Свинарчуків, які закупили необхідну військову техніку в країну у посередників, бо держава не могла купувати офіційно в росіян..... Вже рік нова влада, де ж результати розслідування? А от ця історія про вивіз на порозі епідемії найнеобхіднішого для виживання самих українців - цікава. Я сподіваюся, в нас ще залишилися розслідувачі, різні антикорупціонери, ще є НАБУ, ДБР, нещодавно слуги призначили нову багатообіцяючу пані Генпрокурора. Історія з вивозом масок в Іспанію, Словаччину ( за кеш, як розповів в ТБ інтерв‘ю сам урядовець), інші країни- це мародерство на власному народі і країні, бездумність, яка може торкнутися самих мародерів, бо кордони закриті і вони і їх родини просто нікуди не зможуть виїхати, якщо країну накриє пандемія. Це дійсно іспанський сором .
Тим часом « барига Поршенко» обдзвонює весь світ з проханням закупити обладнання і засоби дезинфекціі і захисту, щоб завезти їх в Україну. І передати медзакладам. Але.... в розпал епідемії в світі ніхто нічого не продає, кожна країна рятує свій народ. І тільки наша влада витратила перші два дорогоцінні місяці, коли вже було очевидно, що не пронесе, на грозні відрсики, на переслідування опозиції, на кримінальні справи проти представників « ЄС», на заміну урядового шила на таке ж безпомічне мило. Щоб зараз олігархи закупили маски в Китаі... Ми місяць пропонували позачергову сесію і навіть і не могли зібрати, слугам все, що від « ЄС»- не так. Дилетанти у владі- це страшніше пандемії. Влада має зараз щодня бути на контакті з тими країнами, які пережили і переживають епідемію, обмінюватися досвідом, брати найкращі практики, можливо навіть досвід розгортання мобільних госпіталів, як ми це робили в 14 на фронті. А не покривати тих, хто вивіз всі захисні засоби з країни

Перша маска із тих, які сьогодні розвантажували в Мадриді.
Друга — та, яку можна купити на амазоні за 15 фунтів в Ірландії.
Обидві українські.

Третє фото постив екс-генпрокурор Юрій Луценко — тут детальний список тих, хто все це продавав.
Це у той час, коли у нас президент особисто слізно просить олігархів дати грошей, щоб купити якісь маски в Китаї.
Тобто захист був — але вирішили стати мультимільярдерами під шумок.

Дуже цікаво дізнатися прізвища тих, хто озолотився на коронавірусі — і сплавив маски та респіратори закордон. Бо то ж хулі громадяни, а наші — то лохи. «Чого без дефіцитної маски прешся у маршрутку?»

Вєнєдіктова, давай — попрацюй.

Ну і історія, хто кеш вимагав від прем’єра Словаччини за маски, а перемогла Німеччина — усе ще відкрита. Хто ж убив Еріку? І маски вкрав під шумок?

Нет описания фото.

На изображении может находиться: еда
Нет описания фото.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments