emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аваков тушит пожар керосином

#ВірусРозуму

Пан Аваков сказав, серед іншого, дуже неправильну річ:

"На данный момент в стране должен работать только критически необходимые субъекты хозяйствования, вне зависимости от форм собственности!

Предприятия критической промышленной инфраструктуры – остальные должны быть закрыты и люди должны быть дома на карантине"

- насправді країна переживає (і переживатиме) дуже значні економічні шоки і втрати, багато які бізнеси нездатні працювати за таких умов і не працюють, багато людей лишаються без роботі і просто без грошей - бо найчастіше це люди, що працювали на не дуже добре оплачуваних роботах, істотних заощаджень в них часто нема.

За таких умов задача уряду діяти протилежно тому, що каже Аваков -замість "уряд мусить всі бізнеси закрити" має бути "уряд мусить робити все для того, або дати можливість працювати всякому бізнесу, створити всі умови для того, щоб якнайбільше бізнесів змогли працювати віддалено повністю або частково, нехай лише на половину потужності, нехай на третину, аби лиш працювали, щоб люди отримували платню. громадяни отримували товари та послуги, держава отримувала податки - всього цього зараз дуже бракує, тому це треба берегти, плекати, підтримувати".

Гаслом уряду має бути "максимальне сприяння роботі бізнесу - одному з найдефіцитніших ресурсів суспільства", тоді як пан міністр проголошує прямо протилежне...

Tags: #ВірусРозумуПан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments