emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Повыбирали подставки под депутатский значок

Дмитрий Гурин написал пост в котором спросил - кто-то знает временный карантин или нет.

В каментах Дмитрию насовали все, включая меня со словами "у нас парламентско-президентская республика, вы формируете уряд и вам он очитывается, вы ахуели блядь такое спрашивать".

Митя пост пост удалил. Рамсить с вопросами он никуда не пойдет. Повыбирали подставки под депутатский значок, блд.

Специально для Мити закон про депутатов.

Народний депутат як представник державної влади у разі порушення прав, свобод і інтересів людини та громадянина, що охороняються законом, та інших порушень законності має право на місці вимагати негайного припинення порушення або звертатися з вимогою до відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ та організацій припинити такі порушення. У разі порушення законності народний депутат може звернутися з депутатським зверненням до відповідних посадових осіб правоохоронних органів чи органів виконавчої влади, що здійснюють державний контроль у відповідній галузі.

Посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, а також працівники правоохоронних органів, до яких звернуто вимогу народного депутата про припинення порушення законності, зобов'язані негайно вжити заходів щодо усунення порушення, а за необхідності - притягнути винних до відповідальності з наступним інформуванням про це народного депутата. У разі невжиття заходів щодо усунення порушення посадові особи несуть дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність у встановленому законом порядку.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments