emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Модель суспльної угоди

Я абсолютно впевнений, що наша жалюгідна жебрацька недореформована система охорони здоров‘я не витримає, якщо суворим карантином не пригальмувати темпи поширення вірусу, а її колапс призведе до хаосу, котрого навіть сама державність може не пережити. Я готовий навіть припустити (авансом), що урядові видніше, які обмеження вводити, і дотримуватися їх, хоча далеко не все мені поки що видається логічним і є відчуття, що вони недооцінюють економічний фактор і надмірно обмежують мою особисту свободу.
Але є одна обставина. Політичне керівництво країни повинно ввести повний і абсолютний «карантин» у сфері прийняття спірних і провокативних рішень, особливо тих, котрі стосуються державного суверенітету України, стосунків із державою-агресором та поступок певному вкрай знахабнілому олігархові. Продовження ж лінії на «мінську змову» доведе лише злочинний умисел влади на капітуляцію за будь-яких обставин (чомусь пригадується маршал Жуков і звільнення Києва до річниці Жовтневого перевороту ціною сотень тисяч життів -К.В.).
І в цій ситуації я особисто вважатиму себе вільним від будь-яких зобов‘язань перед державою, точніше, її нинішніми керманичами. А ви?
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments