emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дід Свирид

Доброго здоров’я, друзі! Це звичне дідусеве привітання набуло останнім часом особливої актуальності, тому дуже прошу вас бути обачними, обережними і взаємно здоровими. Сподіваюся, усі ви почуваєтеся гарно, а отже можете собі дозволити доброї кави чи смачного чаю. Тож вмощуємось зручненько і разом поглянемо, що там у буремному світі коїться.

Центральною подією 2020 року, по версії Кремля, безумовно став сенсаційний серіал «20 вопросов к Путину». Ажіотажний інтерес до якого зростав так лавинообразно, що до 17 серії його вже ніхто не дивився. І його перестали показувати. Між тим серіал представляє все-таки нєкоторий інтерес, щоправда здебільшого для вузьких фахівців, які пишуть дісєртації на тему «Шо може случиться із слабоумним їбаньком, єслі йому на двадцять років дать неогранічену власть та високі ціни на нафту». Результат цього сміливого експерименту оказався довольно жалкий, у чому змогли пересвідчитися усі глядачі упом’янутого серіалу, котрі не погидували його переглянути.

Колись відомий і довольно проніцатєльний російський блогер Н.Лєнін охарактеризував тодішнього царя Ніколая ІІ йомкими словами «хвастунішка і ідіотішка». Але вождь мірового пролєтаріату навіть не здогадувався, що через сто років Росію возглавить крендєль, на тлі якого даже цар Ніколай виглядатиме воплощенієм скромності та інтелекту. Між тим, Хуйло за двадцять років пережив під впливом непристойно високих цін на углєводороди помітну інволюцію - плод залишився зовні схож на людину, але з інтєлєктом обізяни, пєрвий закон Мендєля. Справдилися пророчі слова нашого клясика - обичний мутагенєз.

Тепер наукова громадськість зацікавилася, у якому напрямку піде мутація московської обізяни, коли від неї почать потроху гроші забирать. Дослідники поставилися до цього завдання дуже відповідально та обережно й почали відбирати в обізяни гроші потрошку. Як і предполагалося, обізяна нічуть не порозумнішала і навіть навпаки, що й доказала своєю поведінкою в ОПЕК. Де московські обізяни замість сидіть нишком та намагатися зберегти принаймні існуючі ціни на нафту, влаштували справжні джунглі. Це коли горіла Сєчін так в ОПЕК дверима грюкнув, що у Венесуелі світло погасло – ціни на нафту рухнули, гроші на утримання електростанцій кончилися. Мадуро погрузився во тьму і що він зараз про «умного» Хуйла думає, можна лише здогадуватися.

Не менш показовими є рефлекторні дії московських обізян у сфері газового бізнесу, стан справ у якому символізує єдине в Росії краново-монтажне трубоукладочне судно «Академик Черский». Той трубоукладчик зараз гордо бороздить води мірового океану. Ну як бороздить… Бовтається десь коло Мозамбікського проливу, а куди плить не знає.

Діло тут ось у чому. Наприкінці минулого року америмканські імперіалісти, всупереч песимістичним прогнозам українських експертів, решітєльно і власнтно зупинили прокладу Сєверного потока-2 в ту мить, коли газогін уже був на фінішній прямій. Хуйло обіжено скривився, але діваться було нікуди. Довелося підписувать із Україною унізітєльний газовий контракт і виплачувати Україні ще більш унізітєльний штраф.

Но русскіє нє сдаются. Русскіє платят штрафи і продовжують биться головой о стєнку! Тому Хуйло заплатив Україні 3 мільярди доларів, а одночасно почав переганяти із Тихого океану навколо усієї планети «Акадєміка Черського» в надії таки завершити трубоукладку і таким образом поставити Україні шах і мат! Однак виявилося, що вчені з піддослідної московської обізяни очей не зводять. І щойно «Акадємік Черський» покинув територіальні води РФ у Тихому океані та взяв курс на Балтику, міжнародні судові інстанції напомнили Хуйлу іще про один штраф.

На цей раз мова не про якісь нещасні 3 мільярди доларів. Мова про цілих 50 мільярдів і навіть більше. Які Хуйло висить Ходорковському за програне діло Юкоса. Ну а не буде платить, можуть початься арешти госімущества. А в такому разі, як кажуть бездушні європейські колектори, принадлєжащий Газпрому трубоукладчик «Черский» вполнє годиться для конфіскації. В качестве велікого почина.

Не дивно, що тепер отой зацькований трубоукладчик пробирається крадькома, хитроумними зигзагами, намагаючись в іноземні порти не заходити. Через Суєцький канал, наприклад, не пішов, бо Середземномор’я – то логово НАТО. Тому його погнали обхідним путьом навколо Африки, але чи досягне він акваторії, де застопорилося спорудження Сєверного потоку–2, того зараз ніхто не зна. Адже у Європі запроваджуються все нові і нові карантинні обмеження, а доказати, що на борту «Академіка Черського» панує жахлива антисанітарія русофобам із санітарно-епідеміологічних служб європейських держав буде несложно. Бо вона там скоріше за все дійсно панує. Але ж Хуйлу треба кров з носу той газогін до кінця року добудувати, інакше жопа. Та й майбутні українські школярі над ним на уроках історії реготатимуть.

Правда, українські учні і так, по всій відімості, над Хуйлом сміятимуться і для того вже є чимало причин. І ще чимало буде. Навіть якщо «Акадємік Черський» зуміє доплисти до місця, де зупинилася трубоукладка, не факт, що приступить до роботи. Бо на ньому, як оказалося, нема нужного обладнання. Хрін його зна, як воно так получилося, чи вони те оборудованіє вдома забули, чи по дорозі случайно пропили – непонятно. Сєчін, правда, срочно намагається тепер нишком докупити потрібне обладнання, але вчені теж не дрімають – на трубоукладочне оборудованіє теж поширюються санкції… Обізяна ошелешено вертить головою - русофоби віздє – і в морі, і на суше, і в повітрі.

А тут іще й клятий коронавірус. Котрий, ясна справа діло рук проклятих янкі, котрі затіяли цю всепланетарну авантюру лише з однією метою – щоб іспортить Хуйлу остаток жизні. Сначала вони перебили інтерес світової глядацької аудиторії до «20 вопросов к Путину», а тепер вознамерилися іспортить московським обізянам празнік 9 мая. Бо до Хуйла в гості зараз уже ніхто не їде, всі один по одному відмовляються, не дуже вже турбуючись, щоб відмова хоча б лунала чемно. Решітєльну готовність прилетіти в Москву досі висказує хіба що недопрезидент Венесуели Мадуро, втім, у світлі… точніше, у темряві останніх венесуельських собитій, візит Мадуро в московський вольєр виглядатиме довольно двусмислєнно. Не зря Хуйло послєднє врем`я нікого бачити не желає і, як кажуть, дуже нервує.

Помітно нервується Хуйло і через підозрілі новини, які долинають із Америки, де мають переобрати президентом містера Трампа – человека своєобразного, але Хуйлу болєє-менєє понятного. Однак останнім часом в США відбувається якась малопонятна херня, якісь праймеріз та, простигосподи, кокуси. Хуйло нічого в тому не соображає, у демократію не вірить, а вірить у глубінне государство, оно же міровая закуліса. І зараз починає своїм обізьяннім умом підозрювати, що міровая закуліса замутила пандемію коронавірусу не просто так. А щоб під шумок поставити во главе Америки Джозефа Байдена, которий мріє прикрасити Овальний кабінет скальпом Хуйла. Як поведеться в такому случаї московська обізяна вчені пока не знають. Але на сьогоднішній ясно, що лженаукова гіпотеза, яка допускала налічіє у Хуйла ума отталківаясь від його антропоморфності, спростована. Розуму там точно нема, там є рефлекси і задача дослідників навчитися ними управляти. Науковий експеримент триває, спокійно наблюдаєм.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за полонених і продовжуємо спокійно, вперто та послідовно допомагати зміцненню Армії і Флоту – єдиного ефективного захисту від різного роду агресивних і дурних мавп.

І слєдім, щоб віздє був порядок! А не то, шо січас 🙂

P.S. Друзі, медицина – одна з багатьох сфер у яких дідусь нічого не розуміє. Тому з приводу коронавірусу ніяких порад, рекомендацій чи повчань давати не можу. Але так сталося, що останніми тижнями дідові доводилося регулярно бувати в Олександрівській лікарні Києва. Не через коронавірус і взагалі не через хвороби – просто так склалися обставини. Проте з медперсоналом, із лікарями та медсестричками, котрі там трудяться, спілкувався. Вони великі молодці, як і великі молодці, я певен, медики в інших медичних закладах. Наші медики зроблять усе можливе для врятування хворих. Але їм треба допомогти, а найкраща для них допомога – берегти себе і не ставати пацієнтами. Тому дідусь, наприклад, у громадських місцях носить маску. Спочатку було незвично і незручно, а тепер уже прикольно. І навіть стильно. І хоча про себе я майже на сто відсотків переконаний, що не захворію, та й імунна система у діда загартована, але маску ношу. Бо моя маска – то мій скромний внесок у загальний спокій і нашу спільну безпеку.

І ще про одне. Про літніх людей, які за свідченнями медиків зараз знаходяться в зоні особливого ризику. А вони в нас не дуже дисципліновані. Поговоріть із батьками і переконайте їх без крайньої потреби на вулицю не виходити. Якщо батьки живуть від вас окремо, потурбуйтеся, щоб вони мали усе необхідне та щоб почувалися в теплі і в затишку. Але зайвий раз їх не провідуйте, аби мимохіть не принести на собі якоїсь зарази. Наші старенькі зараз дуже уразливі, вони як діти. Коли ви були маленькими, батьки ж бувало не пускали вас на вулицю гратися? Тепер у вас чудова можливість їм за це віддячити 🙂 Для їхнього ж блага.

Бережіть себе та своїх близьких.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments