emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Легітимність

В Україні ніколи сам по собі не виникне умовний «Рух підтримки капітуляції». Зеленський так само не отримає на підтримку своїх капітулянтських дій публічних звернень відомих українців, які зроблять це за власним покликом. Згодом на захист Зеленського не вийде умовний «Антимайдан». Сьогоднішній президент приречений залишатися без підтримки громадянського суспільства.

Це зворотній бік політики #какая_разніца. Якщо ти спираєшся на пасивну частину суспільства, яка живе з таким життєвим кредо, то маєш розуміти, що у таких людей ставлення «какая разніца» поширюється абсолютно на все. І на тебе також.

Якщо президент хоче жити у мирі зі своєю нацією, він має шукати порозуміння з активною частиною громадянського суспільства, що базується на державницькому світогляді. Це стосується будь-кого на цій посаді. Історія новітніх українських революцій яскраво про це свідчить.

Саме порозуміння з цим державницьким активом суспільства є і буде джерелом реальної, а не формальної, легітимності українсткої влади.

Від себе: Зеленському слід також розуміти, що його владу від повалення оберігає повага патротичної частини суспільства до його легітимної посади. Ця легитимність буде зберігатися доки він сам не вийде  за рамки цієї посади, привласнюючи не делеговані йому повноваження або делегуючи свої повноваження нелегітимнним богданам та єрмакам.  Роблячи це, він зменшую  легітиммнсть своєї влади, що може досягти рівня, коли будь-який бойовий генерал буде виглядати не менш легітимною постаттю на цій посаді...

Tags: #какая_разніца
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments