emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелені покидьки дограються...

Вчорашнього вечора мала інформацію, що мене затримують вночі. Знаєте, не дуже приємна ніч була, прокидалася від кожного собачого гвалту в селі. Не тому, що боюсь. А просто противно, коли тебе беруть на очах у дітей в кайданки. Не хочу такого досвіду. Хоча я готова. Вже зібралася в тюрму, навіть взуття без шнурків знайшла ( рожеве🤭)... У Юрія Луценка проконсультувалася, що ще з собою брати. Відкриття для мене було, що треба зразу мати продукти... Дома особливо нічого не мала, бо з моєю пошкодженою правою ногою автом не могла користуватися. Але ніч минула без пригод. Вранці примусила сісти себе за кермо.
Їхати спочатку було боляче, плюс нога майже не згинається, але потім призвичаїлася. Купила продукти. Для сімї закупилася, щоб їм на довго вистачило та в тюрму зібрала.
А потім думаю, а чого це мені дома сидіти, чекати, коли за мною прийдуть. У мене зрештою, є кілька справ ( не всупереч карантину, а навпаки корисних в умовах епідемії). Поки підозри не має можу встигнути, щось зробити. Ці справи не в Києві. Проте я нікуди не тікаю...Сумку для тюрми кинула в авто.
Буде підозра - вона буде в інтернеті - дізнаюся, повернусь. В ГПУ сама прийду. Я цього не пропущу, адже саджаючи мене за Майдан, ця влада стріляє собі в голову. Я не проти...Але сидіти і чекати "маски шоу" не буду.

Хтось у поті чола копає собі могилу. І це точно не Таня

Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments