emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелена погань надірветься з Танею змагатися

Виїхала вчора з Києва.Чесно кажучи, виникла у мене спокуса "не здаватися", не дати себе посадити за Майдан адвокату Януковича. Тим паче "бабіковське" дбр-гпу таке імпотентне, що я могла би водити їх за ніс до кінця Зеленського. Їм в нашій вільній країні важко закручувати гайки. В мене багато друзів по всій країні, в готелях не просять паспорти... Зробила би комлект журналістських посвідчень на різні прізвища. Можна мене впізнати блондинкою? А плюс маска?
Авто моє сіре, як миша. На принтері надрукувала би кілька комплектів авто номерів, приклеяла би їх клеєм пва, в калюжі багна в'їхала б і пдр не порушувала б. Зрештою кого цікавлять документи, якщо за кермом блондинка?!🙃

При чому був би повний саботаж виконавців мене ловити. "Силовики" мене люблять. З тими, що пройшли фронт ми одніє крові, а з прокурорським... в попередні роки я стільки розслідувань їм зробила.
Без діла би не сиділа. Пересувалася би країною, робила би репортажі, розслідування та політичні перфоменси... Можна було би знову швидко стати популярною. В часи Майдану так і робила...Досвід у мене ого-го. Але тепер не можу. Тому що була народним депутатом, державником і не маю права бути робінгудом . Також , зізнаюся, я відчуваю хвилі, які змінюють історію. Саме тому мені такій, посередній, завжди щастить опинитися в центрі історичних подій. Я, наприклад, була переконана, що на Майдані мене будуть вбивати, і я мушу це пройти, бо це потрібно для перемоги, я була впевнена, що треба конфіскувати мільярди Януковича в 2015 році, бо інакше буде реванш ( я ненавиджу грантожерів, що перешкоджали, тому конфіскували запізно, процес реваншу аже пішов), а зараз я відчуваю, що мені треба пройти тюрму, щоб стати каплею в потрібній хвилі історичного процесу. Тому я не буду бігати. Буде підозра - прийду на ганок ГПУ. І час, Бабіков, призначу сама. Це буде мій вибір, а не ваше насилля. Час повідомлю через фб, не пізніше трьох днів після підозри.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments