emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Серіал "Абсурд"

Вся реакція влади на пандемію - генератор випадкових рішень. Безсистемно, хаотично, іноді всупереч здоровому глузду. Сесія ВР відкладається щодня через постійні істерики Банкової і неспроможність монобільшості до системної роботи.

Зеленський хапається за все одразу і не може зробити нічого, ще й в результаті викликає паніку через закриття кордонів. Проте, не забуває про організацію ВІП-палат, за які потім доводиться відбріхуватись. Прем‘єр-міністр врубається в ситуацію на ходу, бо одному найвеличнішому спало на думку міняти уряд під час кризи. Головний відповідальний міністр, обраний теж в офісі президента, судячи з заяв про трупів і війни за шкурні призначення на хлібні місця, сам потребує охорони ментального здоров‘я. Країну роздають олігархам по волостям і вона розсипається на окремі регіональні князівства, прямо як в серіалі.

Але надворі не серіал. Все це реально. І ця влада так і не навчилася виходити за рамки написаного сценарію. Головне, щоб зараз комусь не спало на думку знімати на Печерських пагорбах кіно про зомбі. Бо не відіб‘ємось.

Subscribe

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Повторение повторения

  Время от времени делаю перепост этой жуткой и правдивой фантасмагории

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments