emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ситуація з антиколомойським законом

Отже, ситуація з антиколомойським законом наступна.

До вчорашнього ранку його підтримувала група "розкольників" Чернєва/Потураєва та Голос. Це 45-50 голосів. Трохи недостатньо.

Але, вчора зранку вийшов МВФ з заявою про те, що ви тут хоч сдохніть усі в Україні, але ми підтримуємо ваш міцний курс на реформи і прагнення прийняти закон про банки, а всі інші курси, які у ваших тупих бошках народжуються - не підтримуємо.

З цього моменту виявилося, що петляти не дуже виходить. Тому його зеличність зібрала фракцію слуги народу і сказала, що такі справи, хлопці, що я, бляха, як ви розумієте, гаряче підтримую антиколомойський законопроект. Аж підскокую від радощів, настільки ситуація безвихідна. Тому, на жаль, давайте уже навіть якщо МВФ підтримує Україну, якщо уже і навіть серед вас стільки народу не хоче підтримувати Коломойського, то і я з важким серцем, неохоче, але з ентузіазмом теж підтримаю Україну. Хто за хто проти хто утримався а я поїхав.

І виявилося, що вся та частина фракції, що зібралася - таки да підтримує антиколомойський законопроект.

А ті, кого уже купив Коломойський, на фракцію просто одразу не приїхали.

І тепер по моїм підрахункам виходить, що за антиколомойський законопроект є 235 голосів. І група розкольників Чернєва уже не розкольники, а розкольники і зрадники - група Дубінського. Яка несподіванка.

235 - це не точний підрахунок, тому що невідомо, скільки мажоритарників, які вчора не встигли на фракцію СН, підтримають. І невідомо, скільки вірних солдатів президента з фракції президента монобільшости президента парламенту президента КИНУТЬ ПРЕЗИДЕНТА і продадуться Коломойському.

Уже ходять слухи про те, що Коломойський активно скуповує депутатів. Завдання просте - треба не приїхати, захворіти, вмерти, виключити телефон, лягти на карантин та самоізоляцію, промахнутися мимо зеленої кнопки під час голосування і отримати гроші від Коломойського.

Ходять слухи, що бабушка скупила вже більше 50 тушок і це число росте. Дуже цікаво, за яку конкретно суму депутати президентської фракції, які клялися йому в вірності, продають цього президента. Що вони Україну продають, я давно не здивований, але цікаво, в яку суму вони оцінюють президента. Ви не зможете довго тримати цю суму в таємниці, ми її дізнаємося і будемо дуже сміятися, тому що навряд чи вона дуже велика.

Отже, тим часом є така перспектива, що в понеділок ми дізнаємось, чи є в Зеленського монобільшість, і скільки до його фракції входить людей насправді.

Я вітаю пана Зеленського з тим, що він нарешті знайшов у собі сміливість і перейшов з фракції Дубінського/Бужанського до фракції Чернєва/Потураєва. Впевнений, що це ненадовго, але хоч так.

Радий, що ви, пане Зеленський, почали робити те, до чого ми вас закликали ще півроку тому. Впевнений, тепер ви знаєте анекдот про вибір між мискою солі та анальним сексом з усім плем'ям аборигенів. Якщо не знаєте - подивіться на свою поведінку в останні півроку, це і є той анекдот.

Також попереджую, що якщо ви спробуєте потім відкатити результати свого спорадичного патріотизму в судах - буде вам горе, і плач, і скрежет зубовний.

Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments