emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

СН- 198, ЄС - 25, Голос - 17, Довіра - 15, позафракційні - 21, За майбутнє - 2.

Сьогодні Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект 2571-д. Це - так званий “антиколомойський” законопроект, який значно ускладнює для Коломойського та його кентів можливості піддати сумніву націоналізацію “Приватбанку” та чинити тиск на Національний банк України.

А це розблоковує допомогу МВФ Україні. Що - заявка на те, що криза нас хоч і зачепить, але не потопить.

У цього законопроекту була довга та цікава історія розробки та подачі, і ми ще вичитаємо його текст на предмет “блох”. Але, судячи з опору проколомойської частини Верховної Ради, все з законом гаразд. В них горить так, що з космосу видно навіть на фоні підпаленних полей.

267 голосів "за" розподілилися так:

СН- 198, ЄС - 25, Голос - 17, Довіра - 15, позафракційні - 21, За майбутнє - 2.

Що це означає?

По-перше, це означає, що ми майже перемогли. Ви майже перемогли. Україна майже перемогла. Попереду ще друге читання, але це вже велика перемога. І тут слід подякувати усім. І частині “Слуги народу”, що знайшла в собі сили та мужність підняти руку на “такого важного чоловіка” і мобілізувати власну фракцію, і “Голосу”, і ЄС, і навіть президенту Зеленському, що таки знайшов в собі щось. Дя-ку-є-мо. І чекаємо другого читання.

Ми теж вклалися - мітингами, перемовинами, інформуванням, підсвіткою теми, і деякими діями, про які потім тільки в мемуарах напишеш. І нам, чесно кажучи, дуже приємно. Якщо ви в цьому були з нами - вам теж має бути. Якщо ви вважаєте, що така діяльність потребує допомоги та вашого внеску як не діями, то грошими - внести його можна по цьому лінку. https://bit.ly/2WQ65UV

По-друге, це означає кінець монобільшості в парламенті. Частина фракції “Слуги народу”, орієнтована на Коломойського, відтепер буде топити усі законопроекти офісу президента. Очікуємо також на рішучий перехід в опозицію телеканалу 1+1, з якого ми тепер, вірогідно, зможемо почути, що Зеленський - некомпетентний, нерозумний, несміливий та негідний, комік, нездара, і, можливо, навіть представник нетитульної нації. Спів-чу-ва-є-мо.

Тож попереду нас чекає ще багато битв та сяючі чертоги Печерська.

Читайте. Поширюйте. Не перемикайтеся.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Шантаж

  Pavlo Klimkin 4 ч. · Важливо, щоб всі зрозуміли: дії Кремля є шантажем, а не блефом. Метою є не…

 • "Поговорити" з Путіним

  Валерій Прозапас 1 ч · Стремління Зеленського "поговорити" з Путіним перетворилось на якусь…

 • Каждый имеет право на свое мнение

  Владимир Завгородний 3 ч. · Обсуждая бедную, несчастную, пострадавшую женщину, которая очень жалеет о том,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments