emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Цирк Єрмака

«Я зроблю все. щоб не було ніякого телефонного права і втручання в державні процеси, ніяких інтриг. Все буде прозоро і чесно. В своїй роботі ми будемо керуватися принципами і робити все, щоб бути максимально відкритими...
...Вважаю, що Офіс президента повинен стати експертним офісом президента України, де сьогодні будуть сконцентровані найкращі кадри, найбільш професійні, які допоможуть президенту виконувати його функції і досягати результатів за всіми напрямками його діяльності», - Андрій Єрмак, 12 лютого 2020 року, після призначення на посаду керівника Офісу Президента України.

Сьогодні від Єрмака очікували єдиного - вийти на брифінг і сказати наступне: «Вибачте, мені дуже соромно, що я підвів український народ і мій брат за моєю спиною займався негідними речима, які компрометують мене і команду Президента. Саме тому, я подаю у відставку».

Але, як ми бачимо, цю гоп-компанію так не візьмеш. Вони будуть красти, червоніти і далі красти.

Пане Єрмак, суспільству геть не цікава Ваша думка про боротьбу з коронавірусом. Для цього є Президент і Уряд. Більше того, Ваша думка, що все налагоджується і лише «в деяких мережах аптек нічого не має» - це брехня. Ніде нічого немає, держава досі не здійснила жодної закупівлі, все, що є в мізерній кількості - це волонтери і приватний бізнес. Але про це в наступному пості.

Цікаво може бути правоохоронним органам, хто Вам делегував повноваження і на якій підставі Ви підмінюєте собою міністра закордонних справ і займаєте відверту антиукраїнську позицію.

Правохоронні органи повинні перевірити, чи були продані посади, які обговорювалися на відео з Вашим братом. Хто платив гроші, хто вимагав призначення цих людей і хто призначав.
Я, наприклад, певен, що це правда. І при бажанні правоохоронних органів - готовий їм допомогти.

Не зараз, так потім.

Моє запитання набрало найбільше лайків під фб постом Офісу президента і так і залишилося навіки у фб))).
(до речі, на брифінгу голови ОП ми так і не почули якою ж була реакція президента на скандал за участі брата голови ОП).

На изображении может находиться: текст «Kristina Berdynskykh журнал HB: "чи готовi̇ ви якщо факти, що ваш брат BİB BİB перемовини про посади призначення вашого нравится 3 ч. ответить 400»
Subscribe

 • ...и плодят дальше

  Печерский холм ​​ 🏛️Практически, в продолжение предыдущей темы. СБУ сообщила, что задержала участников преступной группировки, которые нападали…

 • Наплодили врагов

  Печерский холм ​​ 🏛️Коллеги сетуют на то, что действующая власть проигрывает одну информационную кампанию за другой. Из этого делается…

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments