emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пастка

1 ч.

Незабаром, коли Росія опиниться на межі краху, весь світ разом з нами може потрапити у власноруч вимощену пастку.

Ми надто довго демонізували персонально Путіна. Якщо фокус постійно наводити на нього, то виходить так, що пересічні росіяни зовсім невинні. Над просуванням цього міфу трудилася і російська пропаганда. Згадайте хоча б цей маніпуль: «воюють не народи, а політики».

Якось колективний «Патрушев» запросто принесе Путіна в жертву. Його навіть жорстоко покарають, а лідером нової Росії зроблять якогось Навального чи Кірієнка. Перезавантаження Кремля нібито відбулося, а тому зніймайте санкції, повертайте нас у G-7, пробачаємо одне одному все, починайте інвестувати в нову Росію, але збережіть наші статки на Заході і таке інше.

Небезпека того, що світ купився б на таку наживку, дуже висока. Впевнений, що варіанти такого аварійного сценарію у Москві давно розроблені.

Світ, а особливо Європа, не раз платили високу ціну за те, що розчулювалися та жаліли обдерту та нещасну Росію. І завжди дуже скоро прилітала «отвєтка».

Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments